3. sezon „Ostatniego okrętu” w TNT

Widzowie TNT poznają dalsze losy kapitana Toma Chandlera, który wraz z załogą okrętu Nathan James walczy o ocalenie zdziesiątkowanej tajemniczą chorobą ludzkości. Emisja trzeciego sezonu „Ostatniego okrętu” 13 czerwca 2016 roku, dzień po amerykańskiej premierze serialu.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Finał drugiego sezonu „Ostatniego okrętu” zakończył się dramatycznym wydarzeniem – postrzelono dr Rachel Scott, badaczkę pomagającą walczyć z wirusem. Prezydent Michener dowiedział się, że chiński przywódca nielegalnie przetrzymuje lek na wyniszczającą ludzkość chorobę, więc w nowych odcinkach zaniepokojona załoga kapitana Toma Chandlera wyrusza do Azji. Tymczasem pojawia się pogłoska o nowej mutacji śmiercionośnego wirusa, gnębiącej mieszkańców Japonii. Czy bohaterom uda się powstrzymać rozprzestrzenianie choroby?

„Ostatni okręt” to serial na kanwie popularnej powieści Williama Brinkleya, stworzonej w czasach „zimnej wojny”. Załoga niszczyciela amerykańskiej marynarki wojennej, USS Nathan James, jako jedna z nielicznych przeżywa tajemniczą epidemię. Większość populacji ludzkiej nie żyje. Załoga pod przywództwem kapitana Toma Chandlera musi zmierzyć się z nową rzeczywistością i podjąć próbę wynalezienia leku, który zapobiegnie całkowitemu wyginięciu ludzkości. W rolach głównych występują: Eric Dane („Chirurdzy”), Rhona Mitra („Underworld: Bunt Lykanów”), Mark Moses („Mad Men”) i Adam Baldwin („Dzień Niepodległości”).

Światowa, dwugodzinna premiera trzeciego sezonu odbędzie się 12 czerwca. Polscy fani serialu będą mogli obejrzeć nowe odcinki już 13 czerwca o godzinie 23:00 na kanale TNT. Emisja w każdy poniedziałek o godzinie 23:00.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *