3. sezon programu „Testerzy” w TTV

Idzie wiosna, a wraz z nią zmiany w programie „Testerzy”. W tym sezonie ekipa testerów znacznie się powiększyła. Zobaczymy więcej nowinek i więcej testujących. Do prowadzącej Pauliny Marciniak na stałe dołączą Iza i Joachim Zeiske oraz Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus znani z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” – czyli część gadżetów trafi na testy do naszych widzów. Znana i lubiana Paulina Marciniak sprawdzi jakość przedmiotów, bez których nie wyobrażamy sobie życia w XXI wieku. Domowe nowości ułatwiające życie zaprezentują, z właściwym sobie humorem Iza i Joachim Zeiske. Jako znawców męskich gadżetów i silnej ręki poznamy Krzysztofa z Dominikiem. Czy panowie potrząsną światem nowinek technicznych?

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TTV

Nowy sezon „Testerów” to nowe studio, nowi prowadzący i oczywiście najnowsze gadżety, a całość zapowiada się inaczej niż do tej pory.

Testerzy będą jeździć, skakać, gotować, strzelać, malować i nagrywać… Jednym słowem zmagać się z gadżetami w zupełnie nowej przestrzeni testowej po to, żeby jak najlepiej sprawdzić ich przydatność.

Zaczynamy nowy sezon programu „Testerzy”. W pierwszym odcinku sprawdzimy jak biegać w totalnej ciszy i jak pomalować ścianę tak, żeby farba nie kapała na podłogę i wszędzie dookoła z ubraniem włącznie. A jeśli przy ubraniach jesteśmy to pokażemy także koszulkę, której plamy nie straszne, a na obiad przyrządzimy doskonałą rybę.

„Testerzy”

Premiera: wtorek, 7 marca, godzina 20:00
Powtórka: wtorek, godzina 23:45 oraz środa, godzina 14:45

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *