3. sezon „Przyjaciółek” od 6 marca w Polsacie

Trzy miliony widzów i  tysiące fanów na Facebooku czekało na ten moment przez wiele miesięcy i oto nadchodzą – nasze wspaniałe „Przyjaciółki”. Udowodniły, że licealna przyjaźń jest w stanie przetrwać próbę czasu. Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Ocierają sobie nawzajem łzy, przychodzą z pomocą, a gdy trzeba – nie szczędzą ostrych słów. Nic nie jest w stanie ich rozdzielić. „Przyjaciółki” wracają już 6 marca o godzinie 21:00 na antenę Telewizji POLSAT.

Finał II sezonu serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Ucieczka z kościoła i zerwane zaręczyny, kolejna zdrada męża, bolesne rozstanie… Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Inga (Małgorzata Socha) próbują odnaleźć się w nowej sytuacji bez partnerów. Paradoksalnie – zatwardziała do tej pory singielka Zuza (Anita Sokołowska) jako jedyna jest w związku. Jednak życie we dwójkę wcale nie należy do najprostszych.

Patrycja twardo obstaje przy postanowieniu, że nie może być z Michałem (Marcin Rogacewicz). Jest przekonana, że jej bezpłodność to poważny problem, który z pewnością stanąłby na drodze ku szczęściu z Michałem. Zaciska zęby, gdy w pobliżu ukochanego pojawia się piękna kobieta. Bez wahania zaprzyjaźnia się z przystojnym fryzjerem Sebo (Modest Ruciński). Znajduje sposób, aby wypełnić pustkę, jaką czuje z racji niemożności zostania matką. Jaki? I czy znajomość z Sebo przerodzi się w coś więcej? O dobry humor Patrycji z pewnością zadbają przyjaciele – Oliwia (Katarzyna Galica) oraz Stempel (Jakub Świderski). Pojawi się także nowa postać Jerry (w tej roli Antoni Królikowski), który zagra sympatycznego geja – towarzyszyć mu będzie słodki psiak zwany Dzidzią.

Anka, po odkryciu, że Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) znowu ją zdradza, postanawia rozwieść się z mężem. Nie zdaje sobie sprawy, że urażona duma Pawła popchnie Strzeleckiego do nieczystych zagrań. Nie mogąc poradzić sobie z problemami rodzinnymi, znów zagląda do kieliszka. Także nieustanne konflikty z Julką (Nicole Bogdanowicz), która izoluje się od matki, spowodują, że Anka wpadnie w jeszcze większy dołek. Na szczęście będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciółek oraz… Krzysztofa (Paweł Królikowski). Znajomy z klubu AA będzie przy niej nawet wtedy, gdy nie będzie tego chciała… Czy Anka w końcu uwierzy w siebie i zawalczy o swoje szczęście?

Inga z pomocą Andrzeja (Adam Adamonis Krawczyk) przeprowadza się do nowego mieszkania. Nieznośny sąsiad (Filip Bobek), problemy z eksmężem i poszukiwania nowej pracy… Inga jak zwykle ma pod górkę, ale nie poddaje się tak łatwo. Na ekspartnera szybko znajdzie sposób, dostanie oryginalną ofertę pracy, a irytujący sąsiad okaże się całkiem czarujący… Niestety, Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) także zainteresuje się Szymonem. Kolejny raz spróbuje odbić Indze faceta. Czy skutecznie? I co na to Inga?

Zuza próbuje przyzwyczaić się do myśli, że nie jest już singielką. Za wszelką cenę chce jednak zachować swoją autonomię. Co na to Wojtek (Lesław Żurek)?

W relacjach z chorą na raka matką (Dorota Kolak) Zuza odnajdzie zupełnie nowy i dotąd nieznany język. Okaże się, że z pozoru chłodna i zdystansowana pani dyrektor ma w sobie spore pokłady ciepłych emocji. W pracy Zuza musi stawić czoło nowemu prezesowi oraz… zakochanemu w niej Dagmarowi (Marcin Korcz). Będzie się działo!

Pierwszy klaps na planie „Przyjaciółek” padł 26 listopada 2014 roku. Zdjęcia potrwają do końca marca br. Serial realizowany jest w Warszawie i okolicach. 13 najnowszych odcinków trafi do wiosennej ramówki Polsatu – stacja zaprasza wszystkich fanów serialu przed ekrany już 6. marca br. o godzinie 21:00. Serial niezmiennie reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka, autorką scenariusza jest Beata Pasek.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *