Serialowa ofensywa i filmowe premiery w wiosennej ramówce TV Puls

W wiosennej ramówce TV Puls znajdzie się mnóstwo najnowszych seriali, takich jak „Arrow”, „Wikingowie” i „Spartakus: Wojna potępionych” oraz premiery filmowe, a wśród nich polski film „80 milionów”, „Mechanik: Prawo zemsty” z Jasonem Stathamem w roli głównej czy pełen scen walk „Centurion” z Michaelem Fassbenderem.

W wiosennej ramówce TV Puls nastąpi prawdziwa ofensywa przebojowych seriali znanych z płatnych telewizji. Już 25 lutego w kanale będzie miała miejsce premiera w telewizji ogólnodostępne wysokobudżetowej, amerykańskiej produkcji „Arrow” opartej na popularnym komiksie DC Comics, a w kolejnych wiosennych miesiącach premiery w telewizji ogólnodostępnej będą miały takie najnowsze seriale, jak: „Wikingowie” czy III sezon popularnego serialu „Spartakus: Wojna potępionych”. Oprócz tego TV Puls pokaże serialowe „Nowe przygody Rodziny Addamsów” oraz mający rzesze fanów serial science fiction „Gwiezdne wrota”.

TV Puls wiosną to również premiery filmowe. Na początek marca kanał zaplanował m.in. premierę w telewizji ogólnodostępnej filmu „80 milionów” ukazującego brawurową akcję młodych działaczy Solidarności, który był polskim kandydatem do Oscara. Kolejną polską premierową produkcją na antenie TV Puls będzie „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” opowiadający o przygodach asa polskiego wywiadu. Ponadto TV Puls pokaże takie filmy, jak: gangsterski klasyk „Człowiek z blizną” z Alem Pacino w roli głównej, film akcji „Mechanik: Prawo zemsty” z gwiazdą kina sensacyjnego -€“ Jasonem Stathamem, pełen scen walk „Centurion” o słynnym, rzymskim IX Legionie, w którym zobaczymy Michaela Fassbendera, „Ostatnie zlecenie” z Nicolasem Cage’em, „Wyścig Szczurów” z Rowanem Atkinsonem i Johnem Cleese’em, kultowy „Powrót do Przyszłości” z Michaelem J. Foxem oraz kolejną głośną produkcję wytwórni The Asylum „Atlantic Rim”, która jest parodią równie głośnego blockbustera „Pacific Rim”.

Ponadto wiosną w TV Puls zobaczymy znakomite animacje „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” i „SpongeBob Kanciastoporty” oraz premierowe odcinki programu „Wojciech Cejrowski. Boso” nakręcone w Teksasie, Egipcie i Meksyku.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *