3. sezon „Salem” na FOX

Już niebawem telewidzowie będą świadkami kolejnych mrocznych wydarzeń w zagadkowym miasteczku Salem za sprawą premiery 3. sezonu serialu „Salem”. W czwartek, 24 listopada 2016 roku o godzinie 23:00, czarownice ponownie opanują kanał FOX.

Sprawdź szczegóły w progamie telewizyjnym kanału FOX

Historie o polowaniach na wiedźmy od zawsze budziły ogromne zainteresowanie. Serial przedstawia historię czarownic w zupełnie innym świetle. Od 2 sezonów mroczna opowieść nieustannie zadziwia i fascynuje widzów na całym świecie.

Co zdarzy się w tytułowym Salem w nadchodzącym sezonie?

Kolejna odsłona zapowiada się niezwykle gorzko. Demon, sprowadzony na ziemię przez czarownice, okazuje się być kłamcą. Postanawia wprowadzić w życie swój plan, pełen okrucieństwa i zła – prowadzący do zagłady ludzkości. Czy zdoła zrealizować swoje nikczemne zamiary?

W 3. sezonie historii wyreżyserowanej przez Richarda Sheparda („Dziewczyny”, „Brzydula Betty”) zamiesza szalona postać Thomasa Dinleya, w którą wciela się bezkonkurencyjny Marilyn Manson („Party Monster”, „Zgubiona autostrada”). Co zmieni w życiu miejscowych czarownic? Dinley to bohater pełen zagadek, w Salem pełni rolę golibrody oraz chirurga-amatora, lecz nie będzie miał skrupułów, gdy zostanie poproszony o rozprucie człowieka, doprowadzając do jego śmierci. Sam Marilyn Manson postrzega swoją postać, jako kogoś w rodzaju adwokata diabła, który nie posiada kręgosłupa moralnego.

Producent wykonawczy Brannon Braga, stwierdził, że nowy sezon będzie równie szalony i nieprzewidywalny jak poprzednie dwa. Na ekranie z ponownie nie zabraknie Shane’a Westa („Szkoła uczuć”), Janet Montgomery („Krwawe wzgórza”, „Czarny łabędź”), Setha Gabela („Kod da Vinci”, „Szalona noc”), czy Lucy Lawless („Xena: wojownicza księżniczka”).

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *