3. sezon serialu „Chucky” na SCI FI

W każdą środę na kanale SCI FI na widzów czekała upiorna laleczka i legenda horroru – Chucky. Jej ścieżki krzyżowały się z arcywrogami, starymi sprzymierzeńcami i nowymi ofiarami, ponieważ starała się wzbudzać strach i wywoływać chaos, gdziekolwiek się pojawiła. Po świąteczno-noworocznej przerwie powróciła ze zdwojoną siłą i była jeszcze bardziej opętana niż dotychczas. Drugi sezon okazał się brutalny, pełen zwrotów akcji i psot tego podstępnego siewcy chaosu.

Sprawdź godziny emisji serialu „Chucky” w PROGRAMIE TV

Chucky cieszy się niesłabnącą popularnością. Pierwszy sezon przyciągnął przed ekrany aż 9,5 mln widzów na wszystkich platformach. Druga odsłona wciąż przyprawia o dreszcze grozy i lęku. Teraz SCI FI przedłuża serial. Już niedługo Chucky powróci w trzecim sezonie. Bądźcie czujni!

Sprawdź ofertę kanału SCI FI w PROGRAMIE TV

W obsadzie serialu znaleźli się: Brad Durif (po raz kolejny użyczył swojego głosu Chucky’emu), Zackary Arthur, Teo Briones, Alyvia Alyn Lind, Björgvin Arnarson i Devon Sawa. „Chucky” produkowany jest przez UCP, oddział Universal Studio Group, a producentami wykonawczymi są Don Mancini, Nick Antosca, Alex Hedlund, David Kirschner i Jeff Renfroe.

Źródło: NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *