Lutowe „Piątki w akcji”  w Warner TV

Ekscentryczny, inteligentny detektyw i jego cierpliwy przyjaciel, policjanci z dwóch różnych zakątków świata, agent FBI i zabójca – dynamika pomiędzy parą charakternych postaci napędza wiele filmów sensacyjnych. Lutowe „Piątki w akcji” zafundują widzom konkretną porcję wrażeń właśnie dzięki doskonale wykreowanym postaciom. Emisja już od 3 lutego o 21:00 w Warner TV.

Sprawdź godziny emisji filmu „Sherlock Holmes: Gra cieni” w PROGRAMIE TV

Cykl rozpocznie sequel przygód najsłynniejszego książkowego i filmowego detektywa, czyli „Sherlock Holmes: Gra cieni”. Jest koniec XIX wieku, a Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i doktor John Watson (Jude Law) znów spotkają się przy londyńskiej 221B Baker Street. Tym razem Holmes odkrywa, że seria pozornie niepowiązanych ze sobą zabójstw prowadzi do niejakiego profesora Moriarty’ego. Wspólnie z doktorem Watsonem próbują rozwiązać ciąg drobnych zagadek i rozwikłać wielką niewiadomą.

W lutym na antenie Warner TV pojawi się też inny sequel z hitowej hollywoodzkiej serii: „Mad Max 2 – Wojownik szos”. Max Rockatansky (Mel Gibson) musi przeżyć w postapokaliptycznym świecie. Choć ochrona samego siebie jest wystarczająco angażująca, Max postanawia zadbać również o innych. Decyduje się pomóc osobom napadanym przez chciwych przestępców, wśród których znajduje się jego nemezis: Wez (Vernon Wells). Wrogowie z przestępczych band zrobią wszystko, aby dostać się do pobliskich źródeł ropy naftowej. Rockatansky, jako były policjant, wie jak pomagać ofiarom i walczyć ze złoczyńcami.

W zestawie dynamicznych duetów kina akcji nie mogło zabraknąć bohaterów filmu „Godziny szczytu”. To spotkanie dwóch detektywów: Lee (Jackie Chan) i Cartera (Chris Tucker). Pierwszy z nich działa w Chinach i zna tamtejszego konsula. Drugi rezyduje w Stanach Zjednoczonych. Ich los połączy wydarzenie dotyczące konsula: w Ameryce porywacze uprowadzą jego córkę. Wtedy rozpocznie się sprawa śledcza. Lee przylatuje do Stanów i wraz z Carterem rozwiązują sprawę, ale najpierw muszą nauczyć się współpracować pomimo niesnasek wynikających z różnicy charakterów.

Sprawdź ofertę kanału Warner TV w PROGRAMIE TV

Cykl zakończy „Zabójca”. Tytułowy bohater to Rogue (Jet Li). Agenci FBI John Crawford (Jason Statham) i Tom Lone (Terry Chen) trafiają na niego podczas jednej z akcji. Rogue zabija Lone’a i od tego momentu Crawford żyje wyłącznie żądzą zemsty. Zabójca zapada się pod ziemię, lecz po kilku latach wraca. Jest uwikłany w konflikt z azjatyckimi mafiami – to właśnie wtedy Crawford chce go zlikwidować i wciąga w to kolegów ze służb specjalnych. Jednak sam agent również ma mroczną przeszłość…

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *