3. sezon serialu „Z premedytacją” w lipcu w TNT

Terry English i Hildy Mulligan powracają, by znaleźć sprawcę kolejnej głośnej zbrodni w San Francisco. Tym razem para detektywów musi rozwiązać zagadkę morderstwa gwiazdy footballu. Premiera trzeciego sezonu serialu „Z premedytacją” w czwartek, 21 lipca 2016 roku, na antenie TNT.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

To już trzecia odsłona kryminalnego serialu o detektywach z policyjnego wydziału zabójstw w San Francisco. W rolach głównych niezmiennie Taye Diggs i Kathleen Robertson, a przed ich bohaterami kolejna trudna sprawa do rozwikłania. W klubie nocnym dochodzi do morderstwa, na oczach swojej dziewczyny ginie Normady Parker – gwiazda footballu. Sprawca ucieka, a dziewczyna sportowca odmawia składania zeznań. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zamordowany zostaje głównym podejrzany w tej sprawie.

Trzymająca w napięciu zagadka śmierci Parkera będzie miała wpływ na relacje między parą detektywów – Hildy i Terry’m. Komplikujące się stosunki z kolegą z pracy nie będą jedynym zmartwieniem Mulligan. W trzecim sezonie bohaterka będzie musiała zmierzyć się z poważną diagnozą, którą usłyszy od lekarzy. Jak wiadomość o chorobie wpłynie na życie Hildy i jej córki? Burzliwy czas nadchodzi także w życiu prokuratora. Mario Siletti bierze udział w wypadku samochodowym, którego następstwa przyniosą poważne konsekwencje dla jego kariery i małżeństwa.

Trzeci sezon serialu będzie miał dziesięć odcinków. Premiera pierwszego z nich w czwartek, 21 lipca o godzinie 21:50, na kanale TNT.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *