VOX Music TV z wakacyjną kampanią

Wystartowała wizerunkowa kampania VOX Music TV pod hasłem „Zobacz Lato w Rytmie Hitów”. W wakacyjnej ramówce stacji znalazły się nowe propozycje programowe: „Hit Na Drogę”, „VOX Dance Impreza”, „Lista Przebojów 1:0” i „Heheszki”.

Kampania VOX Music TV będzie trwać do 31 sierpnia. 20-sekundowy spot pojawił się na www.youtube.com, www.facebook.com, www.player.com, www.ipla.tv i VOD programmatic. Emitowany jest także w serwisach internetowych Grupy ZPR Media, m.in. na eskaGO.pl, Se.pl, Superexpress.tv, Poradnikzdrowie.pl, Podroze.pl, Zagle.com.pl, Muratordom.pl, Muratorplus.pl. Kampanię zaplanował dom mediowy Starcom.

Kanał VOX Music TV przygotował na lato nowe programy, które mogą towarzyszyć widzom w wypoczynku i zabawie. Codziennie o godzinie 16:00 nadawany jest „Hit Na Drogę”, w którym Norbert i Konrad, prowadzący „Pierwszą zmianę” w Radiu VOX FM, zapraszają do swojego Poloneza gwiazdy, by wspólnie poszukiwać najlepszego hitu na wakacyjne podróże.

W dni powszednie po godzinie 20:00, a w soboty po godzinie 18:00, w programie „VOX Dance Impreza” zobaczyć można najlepsze klipy muzyczne, które rozkręcą każdą imprezę.

W „Liście Przebojów 1:0” widzowie głosują na najlepsze polskie piosenki. Przez cały tydzień w programie prezentowane są propozycje do głosowania (poniedziałek, środa, piątek – godzina 10:00; wtorek, czwartek, sobota – godzina 15:00), a w niedzielę o godzinie 10:00 zobaczyć można zestawienie najlepszej dziesiątki polskich hitów.

O godzinie 14:00 oglądać można najśmieszniejsze filmiki z Internetu zebrane przez Pawła Doncbacha w programie „Heheszki”.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *