3. sezon „Transformers: Robots in Disguise” w Cartoon Network

Drużynę Autobotów dowodzoną przez weterana Bumblebee czekają kolejne niebezpieczne misje. Na horyzoncie pojawi się nieznany dotąd groźny wróg, którego atak spróbuje odeprzeć Sideswipe. Premiera trzeciego sezonu serialu „Transformers: Robots in Disguise” w sobotę, 3 grudnia 2016 roku o godzinie 20:15, na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Nieustraszona drużyna Autobotów, w skład której wchodzą Sideswipe, Strongarm, Grimlock i Fixit pod wodzą weterana Bumblebee wyrusza na kolejną ważną misję. Podczas przeprawy przez most grupa trafi do tajemniczego miejsca, które okaże się opuszczoną bazą Autobotów. Zwiedzając ją, poznają Paralona, który należy do Decepticonów i uważa siebie za jedynego władcę bazy. Do walki z nim stanie Sideswipe. Poza nowym nieprzyjacielem, trzeci sezon przyniesie także niespodziewanych sprzymierzeńców, którzy będą chcieli pomóc Autobotom w ich walce z wrogiem.

W nowym sezonie niezwykłe perypetie czekają Grimlocka, który odwiedzi klasztor mnichów i będzie udawał przed zakonnikami, że jest tylko ich halucynacją. Kiedy odkryje, że mnisi zupełnie się go nie boją, postanowi zostać w klasztorze na dłużej i wziąć kilka lekcji cierpliwości i panowania nad emocjami.

Premiera trzeciego sezonu „Transformers: Robots in Disguise” 3 grudnia w Cartoon Network. Emisja w soboty o godzinie 20:15.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *