30-lecie „Szansy na sukces” w TVP2

W niedzielę, 19 listopada o godz. 15:05 TVP2 wyemituje specjalny, godzinny odcinek „Szansy na sukces” z okazji 30. rocznicy pierwszej emisji programu. Na kanapie jurorskiej zasiądzie Paweł Rurak-Sokal oraz gwiazdy, których kariera rozpoczęła się od występu w „Szansie na sukces”: Katarzyna Cerekwicka, Andrzej Lampert i Dominika Gawęda.

Sprawdź godziny emisji audycji „Szansa na sukces” w PROGRAMIE TV

14 listopada 1993 r. Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek „Szansy na sukces” – formatu, który od 30 lat gości w polskich domach, a dla wielu wykonawców był i jest początkiem wielkiej kariery muzycznej. Wśród uczestników, którzy próbowali swojej szansy na przestrzeni trzech dekad są wielkie dziś gwiazdy, m.in.: Joanna Kulig, Margaret, Justyna Steczkowska, Daria Zawiałow, Kasia Stankiewicz i wielu innych. Jubileuszowy odcinek będzie miał specjalną formułę – zostanie przypomniana historia programu oraz wcześniejsze odcinki „na poważnie i na wesoło”.

Tym razem wyjątkowo uczestnicy po losowaniu zobaczą archiwalne wykonanie piosenki z „Szansy na sukces” – np. Kasi Stankiewicz, która z Anitą Lipnicką zaśpiewała piosenkę Varius Manx „Zamigotał świat”, Andrzeja Lamperta, który przed laty wygrał odcinek z piosenkami Maryli Rodowicz i wykonał z nią piosenkę „Ludzkie gadanie” czy Margaret, która wygrała odcinek z piosenkami Moniki Brodki i zaśpiewała z nią „Znam Cię na pamięć”. Ponadto Paweł Rurak-Sokal opowie o tym, jak w trakcie jednego z programów Dominika Gawęda została wybrana na wokalistkę zespołu Blue Café.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Emisja w niedzielę, 19 listopada o godz. 15:05 w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *