30 sierpnia – 5 września w PULS 2

W tygodniu 30 sierpnia – 5 września 2014 w PULS 2 jak zwykle znajdzie się wiele propozycji dla całej rodziny. Pojawią się dwa nowe seriale: hiszpańska telenowela „Sekret” oraz serial „Ocalić życie!”, który przedstawia niezwykłe historie lekarzy i pacjentów szpitala.

Od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 młodzi widzowie będą mogli oglądać pełnometrażowe propozycje, takie jak: „Pradawny ląd: pierwsza, wielka przygoda”, „Madeline”, „Inspektor Gadget: Ostatnie zadanie”, „Inspektor Gadżet: Misja specjalna” oraz filmy z cyklu Najpiękniejsze Baśnie Braci Grimm: „Czerwony kapturek” i „Jorinde i Joringel”. Nie zabraknie także nowych propozycji dla najmłodszych widzów. W paśmie JUNIOR TV pojawią się premierowe animacje takie jak: „Super auta”, kontynuacja serii „Był sobie człowiek”, czyli „Byli sobie wynalazcy”, „Dennis Rozrabiaka”, „Pixie i Dixie” oraz nowe odcinki serialu „Oggy i karaluchy”. W sobotni wieczór stacja pokaże ostatni film z cyklu Rekiny Krwawe Bestie Oceanów. Tym razem będzie to film „Megaszczęki kontra Megamacki”. Na nudę nie będą mogli narzekać fani dokumentów aukcyjnych, ponieważ czekają na nich nowe, premierowe odcinki seriali „Aukcja w ciemno”, „Łowca okazji” i „Gwiazdy lombardu”.

„Megaszczęki kontra Megamacki” – PREMIERA
sensacyjny, USA 2009, reż. Jack Perez, wys. Deborah Gibson, Lorenzo Lamas, Vic Chao, Jonathan Nation
Doktor – Emma McNeil – podczas badań Oceanu Spokojnego odkrywa niecodzienne zjawisko. Masowo giną delfiny i wieloryby. Wkrótce, w dziwnych okolicznościach zaczynają też znikać statki. Oceanograf musi na własną rękę rozwiązać tę zagadkę i przekonać odpowiednie władze, że ma rację. Ma bowiem podejrzenia, że źródłem ataków na statki i morskie stworzenia jest gigantyczny prehistoryczny rekin – Megalodon.
Emisja: sobota, 30 sierpnia, godzina 22:00

„Sekret” – PREMIERA
telenowela, Hiszpania 2011, wys. María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent
Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki – Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę. Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro – byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego – Tristana.
Premiera: poniedziałek, 1 września, godzina 18:50
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:10

„Ocalić życie!” – PREMIERA
reality TV, Rosja 2011
„Ocalić życie!” to serial, który przedstawia codzienne zmagania lekarzy z trudnymi przypadkami pacjentów szpitala. Tajemnicze choroby, nagłe wypadki, walka o życie są codziennością dla pracowników szpitala.
Premiera: poniedziałek, 1 września, godzina 22:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 22:30

„Pradawny ląd: pierwsza, wielka przygoda”
animacja, USA, Irlandia 1988, reż. ,brak danych nie czytają(reż wer pol), Don Bluth
Malutki brachiozaur o imieniu Liliput nagle zostaje sam. Wyrusza więc w podróż aby odnaleźć legendarną Wielką Dolinę i po drodze spotyka cztery inne młode dinozaury. Podczas ich wyprawy przez dziki i nieprzyjazny kraj mali śmiałkowie spotykają głodne drapieżniki i podejmują niebezpieczne wyzwania. Zdobywają nowe doświadczenia i przekonują się jak ważna jest przyjaźń.
Emisja: niedziela, 31 sierpnia, godzina 9:00

„Madeline”
animacja, USA 2002, reż. Scott Heming
Paryż. Grupa dziewcząt ze szkoły z internatem zwiedza muzeum Luwr. Madeline, urzeczona obrazem „Mona Lisa” Leonarda da Vinci, zostaje z tyłu grupy. Niespodziewanie, staje się jedynym świadkiem próby kradzieży obrazu. Kiedy Madeline robi zamieszanie, złodzieje uciekają. Dziewczynka bierze na siebie winę za ten incydent. Za karę zostaje przeniesiona do szkoły w Londynie. Razem z przyjaciółkami – jako tajna agentka – postanawia zdemaskować złodziei.
Emisja: poniedziałek, 1 września, godzina 14:00

„Inspektor Gadget: Ostatnie zadanie”
animacja, USA 2002, reż. Małgorzata Boratyńska(reżyser wersji polskiej), Michael Maliani
Devon Debonair to nowy bohater mieszkańców Metro City. Tylko Inspektor Gadget wyczuwa w całej sytuacji jakiś podstęp i podejrzewa, że muskularny śmiałek ma coś wspólnego z Doktorem Szponem.
Emisja: wtorek, 2 września, godzina 14:00

„Inspektor Gadżet: Misja specjalna”
animacja, USA 2005, reż. Ezekiel Norton
W Metro City znów zapanuje chaos. Doktorowi Szponowi udaje się zbiec z więzienia. Szalony naukowiec zamierza użyć prehistorycznego jaja latającego jaszczura, aby zawładnąć światem. Inspektor Gadżet, jego siostrzenica Penny i Bzik muszą użyć wszystkich swoich sił by pokrzyżować plany Szponowi. Czy uda im się uchronić świat przed naukowcem?
Emisja: środa, 3 września, godzina 14:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Czerwony Kapturek”
baśń, Niemcy 2012, reż. Sibylle Tafel, wys. Edgar Selge, Amona Aßmann, Marie Gruber, Felix Klare
Pewnego razu mama wysyła swoją córkę – Czerwonego Kapturka – do babci. Dziewczynka ma zanieść jej placek i inne jedzenie, gdyż babcia się rozchorowała i leży w łóżku. Przed wyjściem mama mówi Czerwonemu Kapturkowi, by nie zbaczała z leśnej ścieżki, gdyż w lesie może czyhać na nią wiele niebezpieczeństw. Tymczasem dziewczynka po drodze spotyka wilka, który ma pewien plan…
Emisja: czwartek, 4 września, godzina 14:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Jorinde i Joringel”
baśń, Niemcy 2011, reż. Bodo Fürneisen, wys. Llewellyn Reichman, Jonas Nay, Katja Flint, Uwe Kockisch
Jorinde i Joringel są w sobie szaleńczo zakochani i planują wspólne życie. Niestety, ojciec Jorinde jest przeciwny ich małżeństwu. Młodzi uciekają do lasu. Niestety, tam Jorinde zostaje uprowadzona przez złą czarownicę, która kolekcjonuje młode dziewczyny i zamienia je w słowiki. Nikt nigdy nie uciekł z królestwa wiedźmy. Na szczęście Joringel ma plan. Wykrada nikczemnemu baronowi magiczny kwiat, dzięki któremu pragnie uwolnić ukochaną. Niestety, zostaje przyłapany przez barona, który wysyła za chłopakiem pościg. Tymczasem czarownica robi wszystko co w jej mocy, by rozdzielić Jorinde i Joringela na zawsze.
Emisja: piątek, 5 września, godzina 14:05

„Super auta”
animacja, USA 2005, reż. Maryla Brzostyńska(reż wer polskiej)
Fordek, Rojs Jeep, Moris i ich pozostali przyjaciele to grupa Aut, które przeżywają niesamowite przygody. Super Auta – super bajka, super animacja 3D i aż 3 nominacje do nagrody Emmy. Serial powstał w tym samym studio co „Auta”.
Premiera: wtorek, 2 września, godzina 12:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00

„Oggy i karaluchy” – PREMIERA
animacja, Francja, Kanada 1998
Oggy – niebieski kot z czerwonym nosem mieszka w domu na przedmieściach Nowego Jorku. Karaluchy, nieproszeni lokatorzy, dobierają się do lodówki, hałasują, robią niewybredne psoty nie tylko Oggy’emu, ale także jego przyjacielowi Jackowi, kotu mieszkającemu po sąsiedzku i często przychodzącemu w odwiedziny.
Premiera: poniedziałek, 1 września, godzina 12:20
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20

„Byli sobie wynalazcy”
animacja, Francja 1994
Jeden przycisk może spowodować włączenie się telewizora, światła czy ogrzewania… Teraz wydaje nam się to oczywiste, jednak nie zawsze było to takie proste!
Popularny serial animowany przestawiający ekscytujące historie wielkich wynalazków i osób, które je odkryły. Cofając się w czasie o tysiące lat, poznajemy historie ludzi, którzy zrewolucjonizowali świat, takich jak Arystoteles, Archimedes, Gutenberg, Newton, Edison, Einstein… oraz wydarzeń, które do dziś mają ogromne znaczenie dla całej ludzkości.
Premiera: środa, 3 września, godzina 13:35
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:35

„Dennis Rozrabiaka”
animacja, Francja, Japonia, Kanada, USA 1986
Niesforny chłopiec – Dennis – cały czas uprzykrza życie sąsiadom i rodzicom, chociaż tak naprawdę próbuje być grzeczny. Razem ze swoim psem Ruffem i przyjaciółmi Joeyem, Margaret, Giną, Tommym, PeeBee i Jayem, wpada w przeróżne tarapaty, w które zwykle zamieszany zostaje także spokojny sąsiad Dennisa – pan Wilson. Dzięki pomocy przyjaciół Dennisowi zawsze udaje się wydostać z najgorszych opałów.
Premiera: czwartek, 4 września, godzina 15:20
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:20

„Baranek Shaun”
animacja, Wielka Brytania 2007
Baranek Shaun to bystry i sympatyczny przywódca żyjącego na farmie stada owiec. Często wpada w tarapaty, ale wychodzi z nich bez szwanku dzięki swojej pomysłowości.
Premiera: poniedziałek, 1 września, godzina 16:35
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 16:35

„Pixie i Dixie”
animacja, USA 1959
Oto Pixie i Dixie, dwie najzabawniejsze myszy w historii telewizji. Myszki są bardzo podobne, można je jednak rozróżnić, Pixie nosi niebieski krawat, a Dixie czerwoną kamizelkę. Razem z kotem Jinksem Pixie i Dixie, tworzą zabawne trio, które wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 7:35 i 17:55

„Pies Huckleberry”
animacja, USA 1958
Spokojny, pewny siebie i powolny psi bohater Huckleberry pokonuje każdą przeszkodę z właściwą mu wytrwałością. Wcielając się w swoje różnorodne tożsamości zdarza mu się oswajać lwy, łapać złoczyńców napadających na banki czy prehistoryczne dinozaury. Z pomocą swoich przyjaciół Pixie i Dixie oraz Misia Yogi nic nie jest mu straszne.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00 i 17:20

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: sobota, godzina 14:00; środa, godzina 20:30

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: wtorek, godzina 20:00; sobota, godzina 12:00; niedziela, godzina 16:00

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: poniedziałek, godzina 20:00; sobota, godzina 15:00; niedziela, godzina 18:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *