31 stycznia – 6 lutego w PULS 2

W okresie 31 stycznia – 6 lutego 2015 roku stacja PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. Stacja rozpocznie emisję nowego serialu dokumentalnego – „Piekielny hotel Gordona Ramsaya”, w którym to słynny restaurator przybędzie na ratunek upadającym, amerykańskim hotelom. Na widzów będą czekały także premierowe odcinki dwóch telenowel „Królowa serc” i „Sekret”. Dla najmłodszych PULS 2 przygotował wiele pełnometrażowych animacji, takich jak: „Barbie w Dziadku do orzechów”, „Magiczna karuzela”, „Biegiem przez las”, „Barbie Mariposa” i „Terra” oraz nowe odcinki animacji „Parauszek i przyjaciele”.

„Królowa Serc”
telenowela, USA 2014, wys. Catherine Siachoque, Eugenio Siller, Juan Soler, Paola Nunez
Akcja telenoweli „Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka – Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 21:30

„Sekret”
telenowela, Hiszpania 2011
Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki – Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę. Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro – byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego – Tristana.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 22:30

„Parauszek i przyjaciele”
animacja, Polska 2013
Animacja „Parauszek i przyjaciele” opowiada o przygodach mieszkańców krainy zwanej Naszym Lasem. Oprócz tytułowego Zajączka Parauszka, widzowie poznają Zajączkę Usię, Łosia Łopatka, Bobra Klepka, Misia Benka, Srokę Madzię, Wiewiórkę Kitkę, Lisa Fredka i Wilka Waldka. Perypetiom bohaterów przygląda się Sowa Uhu, która daje widzom wskazówki na temat właściwego zachowania. Bohaterowie serialu wspólnie przeżywają niesamowite przygody, ucząc się przy tym czym jest przyjaźń, współpraca i poszanowanie przyrody.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:40

„Zaczarowany ołówek”
animacja, Polska 1964
Przygody chłopca Piotrka i jego pieska, którym w rozwiązywaniu najróżniejszych problemów pomaga zaczarowany ołówek. Wszystko, co nim narysują, materializuje się.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:00

„Baranek Shaun”
animacja, Wielka Brytania 2007
Baranek Shaun to bystry i sympatyczny przywódca żyjącego na farmie stada owiec. Często wpada w tarapaty, ale wychodzi z nich bez szwanku dzięki swojej pomysłowości.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00

„Barbie w Dziadku do orzechów”
animacja, USA 2001, reż. Owen Hurley
Współczesna adaptacja klasycznej opowieści świątecznej, z Barbie w roli Klary oraz Cukrowej Księżniczki. Pewnego dnia Klara otrzymuje w prezencie od cioci przepięknego dziadka do orzechów. Najbliższej nocy, budzi się i spostrzega, że dziadek do orzechów ożył i właśnie odpiera atak złowrogiego Mysiego Króla. Mysi Król rzuca zaklęcie na Klarę, które sprawia, że dziewczyna kurczy się do bardzo małych rozmiarów. Klara wyrusza wraz z dziadkiem do orzechów w niezwykłą, magiczną przygodę, aby odnaleźć Cukrową Księżniczkę, która posiada moc, by odwrócić zaklęcie.
Emisja: poniedziałek, 2 lutego, godzina 13:50

„Terra”
animacja, USA 2007, reż. Aristomenis Tsirbas
Przyszłość. Ludzie uciekają z ogarniętej zniszczeniem Ziemi. Docierają statkiem kosmicznym na piękną planetę, zwaną Terrą. Terra zamieszkiwana jest przez miłujący pokój, żyjący w spokoju i harmonii lud. Ludzie postanawiają zaatakować Terran i przejąć ich planetę. Nieoczekiwanie, między przedstawicielami obu ras – pilotem Jimem oraz Terranką Malą – nawiązuje się nić porozumienia. Czy dzięki ich przyjaźni uda się zapobiec wojnie?
Emisja: wtorek, 3 lutego, godzina 13:55

„Magiczna karuzela”
animacja, Francja, Wielka Brytania 2005, reż. Dave Borthwick, Frank Passingham, Jean Duval, Marek Robaczewski(reżyser wersji polskiej)
Magiczna Karuzela jest w wielkim niebezpieczeństwie. Potężny lodowy czarnoksiężnik Zeebad zamierza zamrozić całą zaczarowaną krainę i jej wszystkich mieszkańców. Kiedy lodowata mgła zaczyna wdzierać się do wszystkich zakamarków na ratunek wyruszają Brian, Ermintruda oraz Dylan i Douglas.
Emisja: środa, 3 lutego, godzina 13:50

„Biegiem przez las”
animacja, Dania 2011, reż. Dariusz Zawiślak(reż wersji polskiej), Esben Toft Jacobsen
Jedenastoletni – Jonathan – i jego młodsza siostra – Sophie – spędzają wakacje u swojego dziadka, który mieszka na skraju lasu. Jonathan nie ma ochoty spędzać czasu z siostrą, dlatego wszelkimi sposobami próbuje się jej pozbyć. W końcu Sophie znika, lecz w sposób, którego Jonathan nigdy by się nie spodziewał! Sophie zostaje porwana przez ogromnego niedźwiedzia, który zabiera ją do lasu. Teraz Jonathan musi zrobić wszystko, by ją odnaleźć i sprowadzić z powrotem do domu.
Emisja: czwartek, 4 lutego, godzina 13:55

„Barbie Mariposa”
animacja, USA 2007, reż. Conrad Helten
Mariposa i jej przyjaciółka Willow mieszkają w Skrzydłolandii. Pewnego dnia zła Hena truje królową państwa. Syn królowej, chcąc znaleźć antidotum na truciznę Heny, odszukuje Mariposę, bo dziewczyna potrafi czytać z gwiazd. Mariposa z przyjaciółmi opuszcza Skrzydłolandię w poszukiwaniu odtrutki. Po drodze cała trójka spotka nieznośne syrenki i potwora morskiego. W końcu, dzięki odwadze i dobroci serca odtrutka zostaje odnaleziona.
Emisja: piątek, 5 lutego, godzina 13:55

„Piekielny hotel Gordona Ramsaya” – PREMIERA
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
Słynny szef kuchni – Gordon Ramsay odwiedza najgorsze hotele w Ameryce. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, pomoże właścicielom sprowadzić ich biznes na właściwą drogę. Zwróci uwagę na każdy, najdrobniejszy szczegół: plamy na łóżkach, kurz, czy nieświeże jedzenie. Sprawi, że omijane szerokim łukiem przez potencjalnych gości przybytki, zmienią się w przyjazne i chętnie odwiedzane miejsca. Jednak czy uparci i zadufani właściciele hoteli naprawdę przyjmą z pokorą rady tego bezkompromisowego restauratora?
Premiera: poniedziałek, 2 lutego, godzina 20:30
Emisja: poniedziałek, godzina 20:30

„Handlarz doskonały”
dokumentalny, Kanada 2013
Bohater programu „Handlarz doskonały” – Jeff Schwarz jest właścicielem olbrzymiego lombardu, który mieści się w magazynie na przestrzeni 30 000 stóp kwadratowych. Wewnątrz, nie dość, że można znaleźć wszystko, od najróżniejszych dziwactw, artykułów gospodarstwa domowego po artefakty miejskie, to dodatkowo wciąż wszystko się zmienia – jedne rzeczy przychodzą, inne odchodzą. Jeff wierzy, że wszystkie te „skarby” sprawią, iż stanie się bogaty.
Emisja: poniedziałek, godzina 19:00

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: wtorek, godzina 19:00

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: środa, godzina 19:00

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: czwartek, godzina 19:00

„Walka o bagaż”
dokumentalny, USA 2013
„Walka o bagaż” odsłania kulisy niezwykle lukratywnego handlu nieodebranymi przesyłkami i zagubionymi walizkami. Trzy zespoły – małżeństwo Laurence i Sally Martin, młody przedsiębiorca Mark Meyer i właściciel sklepu z antykami Billy Leroy stają do rywalizacji o nieodebrane walizki. Odwiedzają tysiące aukcji, a każda z nich to prawdziwa niewiadoma, bo zawartość toreb, czy walizek jest nieznana.
Emisja: piątek, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *