31 stycznia – 6 lutego w TV Puls

Premierą tygodnia 31 stycznia – 6 lutego 2015 roku w TV Puls jest komedia „Niania w akcji” z Jackiem Chanem w roli złodzieja-niańki. Film był nominowany do dwóch nagród Hong Kong Awards w kategoriach najlepsza choreografia scen akcji i najlepszy debiutant (Matthew Medvedev). Film połączy miłośników komedii familijnych i fanów scen walk. W omawianym tygodniu stacja pokaże też m.in. komedię „Wasabi” z duetem Luc Besson (scenariusz) – Jean Reno, który wspólnie zrobił „Leona Zawodowca”, thriller „Anatomia strachu” Joela Schumachera („House of Cards”, „Upadek”, „Czas zabijania”) z udziałem Nicolasa Cage’a i Nicole Kidman oraz klasyk „Top Gun”. Znajdzie się też coś dla fanów kina klasy Z – tym razem będzie to „Lot śmierci” wytwórni The Asylum.

„Tropiciel”
kryminalny, Ukraina 2013, wyst.: Kirill Kyaro, Ivan Oganesyan, Maria Anikanova
Ośmioodcinkowy, ukraiński serial z 2013 roku, którego głównym bohaterem serialu jest obdarzony niezwykłych węchem konsultant policyjny. Tropiciel pomaga swojemu przyjacielowi Victorowi, pracownikowi biura śledczego, w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Ekscentryczny bohater dzięki swojemu niezwykłemu zmysłowi potrafi dowiedzieć się niemal wszystkiego na temat podejrzanego, wyczuć obecność ładunku wybuchowego, dowiedzieć się do kogo należą narkotyki i rozpoznać czy dzieło sztuki jest podróbką.
Premiera 7. i 8. odcinka: niedziela, 1 lutego, godzina 21:50 i 23:00

„Intelligence”
akcja, science-fiction, USA 2013, wyst.: Josh Holloway, Marg Helgenberger, Meghan Ory, Michael Rady, John Billingsley, P.J. Byrne
„Intelligence” to nowy, amerykański serial akcji science-fiction, który światową premierę miał w styczniu tego roku. Główną postacią jest Gabriel, który ma wszczepiony w mózg specjalny mikrochip, dzięki któremu może przyswajać i przetwarzać z szybkością komputera ważne dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych informacje. Serial skupia się na Gabrielu i stworzonej wokół niego elitarnej agencji rządowej ds. cyberbezpieczeństwa kraju. Serial współprodukowała firma ABC Studios należąca do Disney-ABC Television Group, telewizyjnej filii The Walt Disney Company.
Premiera 4. odcinka: wtorek, 3 lutego, godzina 22:50

„Wasabi”
komedia/akcja, Francja/ Japonia 2001, scen. Luc Besson, reż. Gérard Krawczyk, wyst.: Jean Reno, Michel Muller, Ryoko Hirosue
Duet Luc Besson – Jean Reno znowu razem. Francuski policjant – Hubert Fiorentini – bez skrupułów walczy ze zorganizowaną przestępczością. Po pracy prowadzi zwyczajne życie. Do czasu… Pewnego dnia otrzymuje wiadomość, która zmusza go do natychmiastowego wyjazdu. Udaje się do Japonii, by tam uporządkować sprawy rodzinne i poznać… swoją córkę. Co więcej, nie spodziewa się, że na miejscu zetknie się również z japońską mafią.
Emisja: sobota, 31 stycznia, godzina 20:00
Powtórka: piątek, 6 lutego, godzina 22:00

„Anatomia strachu”
akcja, USA 2011, reż. Joel Schumacher, wyst.: Nicolas Cage, Nicole Kidman, Ben Mendelsohn, Liana Liberato, Cam Gigandet
W ekskluzywnej rezydencji, w pilnie strzeżonej dzielnicy mieszka rodzina Millerów. Kyle zajmuje się handlem diamentami, jego piękna żona prowadzi dom, a zbuntowana, nastoletnia córka chodzi własnymi drogami. Ich z pozoru monotonne życie zmieni na zawsze jeden dzwonek do drzwi. Uzbrojeni bandyci wpadają do domu i terroryzują rodzinę, zmuszając Kyle’a do otworzenia sejfu. Kiedy wszystko wskazuje na to, że mężczyzna posłusznie spełni ich żądanie, sytuacja wymyka się spod kontroli. Zniecierpliwienie napastników powoduje konflikty między nimi. W międzyczasie na jaw wychodzą skrywane kłamstwa, tajemnice i intrygi w rodzinie Millerów, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację.
Emisja: niedziela, 1 lutego, godzina 20:00

„80 milionów”
akcja, Polska 2011, reż. Waldemar Krzystek, wyst.: Filip Bobek, Olga Frycz, Marcin Bosak, Krzysztof Czeczot, Wojciech Solarz, Maciej Makowski, Paweł Domagała, Piotr
Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową akcję wyprowadzenia z wrocławskiego banku 80 milionów związkowych pieniędzy, zanim konto zostanie zablokowane. Funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa podążają za nimi krok w krok. Rozpoczyna się pasjonująca rozgrywka, w którą zostają zaangażowani duchowni i… cinkciarze. Każda ze stron ma asy w rękawie.
Emisja: poniedziałek, 2 lutego, godzina 22:50
Powtórka: środa, 4 lutego, godzina 22:10

„Top Gun”
akcja, USA 1986, reż. Tony Scott, wyst.: Tom Cruise, Val Kilmer, Kelly McGillis, Anthony Edwards
Bohaterem filmu jest Maverick (Tom Cruise) pilot myśliwca, służący w lotnictwie marynarki USA. Pewnego razu, podczas powrotu z misji ratuje z opresji swojego kolegę, narażając siebie i swój samolot. W efekcie, razem ze swoim radiooperatorem, wyjeżdża na kilkutygodniowy trening, gdzie o pierwsze miejsce, walczy z Icemanem (Val Kilmer). Gdy w bazie zjawia się piękna instruktorka Charlotte (Kelly McGillis), rywalizacja między dwoma pilotami jeszcze bardziej się zaostrza. Wkrótce Mavericka i Charlottę łączy namiętne uczucie.
Emisja: środa, 4 lutego, godzina 20:00

„Niania w akcji” – PREMIERA
komedia, Hongkong 2006, reż. Benny Chan, wyst.: Jackie Chan, Michael Hui, Louis Koo
Hazardzista Fong nie ma łatwego życia. Przede wszystkim tonie w długach. Tymczasem chińska mafia chce porwać syna bogatego finansisty, zlecenie przyjmuje właśnie Fong. Wraz z Octopusem – złodziejem, będzie musiał się zmierzyć z opieką nad małym, płaczącym dzieckiem. Pieluchy, smoczki, butelki, kołysanki i śpioszki wypełniają teraz całe życie Fonga.
Emisja: czwartek, 5 lutego, godzina 20:00

„Lot śmierci”
katastroficzny, USA 2014, reż. James Kondelik, Jon Kondelik, wyst.: Dean Cain, Robin Givens, Tamara Goodwin. Wytwórnia: The Asylum
„Lot śmierci” przedstawia dramatyczną walkę o życie załogi i pasażerów samolotu, który znalazł się w samym środku erupcji wulkanu. W momencie, gdy niebezpieczna lawa i wulkaniczny popiół zagrażają ich bezpieczeństwu, pasażerowie stają do walki o własne życie, nie tylko z żywiołem ale i z towarzyszami lotu.
Emisja: piątek, 6 lutego, godzina 20:00

„Zakochany kundel 2: Przygody Chapsa”
animacja, USA/Australia 2001, reż. wersji polskiej: Joanna Wizmu, dubbing: Małgorzata Kożuchowska, Cezary Pazura, Kacper Kuszewski, Jolanta Wilk(Lady). Wytwórnia: Disney
Kontynuacja klasycznego przeboju Disneya. Głównym bohaterem jest Chaps, syn Lady i Trampa. Szczeniak tęskni za wolnością i wielkim światem. Żądny przygód ucieka z domu. Na ulicy poznaje zabłąkaną lecz pełną uroku suczkę Lili, a wraz z nią inne bezpańskie psy żyjące na wysypisku śmieci pod przewodnictwem sprytnego Bustera. Chapsowi bardzo podoba się nowe życie do momentu, kiedy to z jego winy Lili zostaje wyrzucona ze stada. Chaps zdaje sobie wtedy sprawę ile stracił i zechce to odzyskać.
Emisja: niedziela, 1 lutego, godzina 11:55

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *