318 IS CUP PL w Motowizji

Motowizja została partnerem medialnym Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 318 IS CUP PL. Dzięki temu widzowie stacji będą mogli obserwować tę serię na antenie już od maja.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Motowizja

Mistrzostwa Polski 318 IS CUP PL to seria, która powstała z inicjatywy samych zawodników. Jej historia sięga 2016 roku.

To dla nas bardzo ważne, że MOTOWIZJA objęła nasze Mistrzostwa telewizyjnym patronatem. Także zawodnicy przyjęli tę wiadomość z dużym entuzjazmem. Dla największej polskiej klasy wyścigowej to w końcu odpowiednia promocja i nowe możliwości dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi stacji – mówi Marcin Białczyk, Członek Zarządu Stowarzyszenia.

W tym roku, podczas trzeciego sezonu mistrzowskiego tytułu bronić będzie Karol Wyka. Walczyć z nim będzie dwudziestu trzech innych kierowców.

Tegoroczny kalendarz Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 318 IS CUP PL składa się z sześciu rund po dwa wyścigi każda. Czterokrotnie kierowcy odwiedzą Tor „Poznań”, a dodatkowo udadzą się na litewski Nemunas Ring oraz położony w Słowacji Slovakiaring. Pierwsza runda już w ten weekend na Torze „Poznań” w Przeźmierowie.

Podsumowanie pierwszej tegorocznej rundy 318 IS CUP PL na Torze „Poznań” będzie miało swoją premierę na antenie Motowizji w poniedziałek, 7 maja o godzinie 20:30.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *