4-10 kwietnia w PULS 2

W świąteczny tydzień w PULS 2 najmłodsi widzowie zobaczą pełnometrażowe animacje Disnaya – „Bambi”, „Mała syrenka” oraz premierowy serial „Potwory kontra Obcy”. Wszystkim fanom dokumentów aukcyjnych PULS 2 poleca nowy, trzeci sezon serii „Handlarz doskonały” oraz kolejne odcinki produkcji „Gwiazdy lombardu” i „Łowcy okazji”. Stacja zaprasza również do śledzenia potyczek szefa kuchni Gordona Ramsaya w premierowych odcinkach programów: „Piekielny hotel Gordona Ramsaya” i „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya”. Do ramówki powraca program rozrywkowy prowadzony przez Marzenę Rogalską „Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?”, który pozwoli widzom na przetestowanie swojej wiedzy i dobrą zabawę.

„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”
animacja, USA 2008, reż. Elżbieta Kopocińska(Reż wer pol)
Serial „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” opowiada o dalszych przygodach nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:20

„Bambi”
animacja, USA 1942, reż. Ben Sharpsteen, David Hand
Wraz z pierwszym słonecznym blaskiem poranka, oświetlającym zieloną łąkę w środku lasu nowy książę puszczy przyszedł na świat. Tak rozpoczyna się „Bambi” – ponadczasowa opowieść o niewinności i marzeniach, ukazująca piękno natury i nieposkromioną siłę miłości i przyjaźni. Jelonek Bambi będzie musiał nauczyć się jak żyć w lesie, zwłaszcza gdy na świecie zabraknie jego mamy.
Emisja: poniedziałek, 6 kwietnia, godzina 14:00

„Mała Syrenka”
animacja, USA 1989, reż. John Musker, Krzysztof Kołbasiuk(reż wer. pol), Ron Clements
Główną bohaterką animacji „Mała syrenka” jest Ariel – syrenka i ukochana córka potężnego króla mórz. Arielka jest zafascynowana ludźmi i ich życiem, za wszelką cenę chciałaby trafić do świata ludzi. Pewnego dnia, w czasie sztormu Ariel ratuje przed utonięciem młodzieńca, którym okazuje się być książę Eryk. Syrenka natychmiast się w nim zakochuje. Tymczasem na dnie morza żyje okrutna wiedźma Urszula, która pragnie przejąć władzę nad morskim królestwem. W tym celu postanawia wykorzystać biedną księżniczkę. Oferuje jej układ: na 3 dni Ariel zostanie zamieniona w człowieka. Przez ten czas dziewczyna musi zdobyć serce Eryka i otrzymać od niego pocałunek prawdziwej miłości, w przeciwnym razie jej dusza i ciało staną się własnością czarownicy…
Emisja: piątek, 10 kwietnia, godzina 13:50
Powtórka: niedziela, 12 kwietnia, godzina 10:25

„Potwory kontra Obcy” – PREMIERA
animacja, USA 2013
Serial „Potwory kontra Obcy” opowiada o losach czterech przyjaciół – B.O.B.-a, profesora Karalucha, Brakującego Ogniwa oraz Gigantiki, którzy codziennie stawiają czoła nowym wyzwaniom i walczą z kosmitami, chcącymi opanować Ziemię.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

„Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya”
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
Najsłynniejszy kucharz świata – Gordon Ramsey, w programie „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” zrobi wszystko, by uratować upadające restauracje. Wprowadzi do życia rygorystyczny plan naprawczy i stoczy prawdziwą batalię z właścicielami. To będzie niezwykła rewolucja!
Emisja: niedziela, godzina 12:00

„Łowcy okazji”, IV sezon
dokumentalny, USA 2013
„Łowcy okazji” to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach – Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów, wartościowych kolekcji i unikatowych zbiorów przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz.
Emisja: poniedziałek, godzina 20:00

„Piekielny hotel Gordona Ramsaya”, II sezon
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
Słynny szef kuchni – Gordon Ramsay odwiedza najgorsze hotele w Ameryce. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, pomoże właścicielom sprowadzić ich biznes na właściwą drogę. Zwróci uwagę na każdy, najdrobniejszy szczegół: plamy na łóżkach, kurz, czy nieświeże jedzenie. Sprawi, że omijane szerokim łukiem przez potencjalnych gości przybytki, zmienią się w przyjazne i chętnie odwiedzane miejsca. Jednak czy uparci i zadufani właściciele hoteli naprawdę przyjmą z pokorą rady tego bezkompromisowego restauratora?
Emisja: poniedziałek, godzina 20:30

„Gwiazdy lombardu”, VII sezon
dokumentalny, USA 2012
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: czwartek, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *