4-10 kwietnia w TV Puls

W tygodniu 4-10 kwietnia nowościami będą dwa nowe programy Telewizji Puls. Pierwszy z nich to program codzienny – „Twój Puls”, który ruszy 7 kwietnia o godzinie 10:50. Drugi natomiast, to „Dom Wróżek: ponad zmysłami” – pierwsze w Polsce reality show z udziałem wróżek. Jego premiera zaplanowana została na 8 kwietnia, godzina 21:50. W tygodniu 4-10 kwietnia 2015 w TV Puls nie zabraknie również premier filmowych. Stacja premierowo wyemituje inspirowaną prawdziwymi zdarzeniami historię członków ekspedycji naukowej „Przygoda na Antarktydzie” z Brucem Greenwood’em, Jasonem Biggsem („American Pie’) i ze znanym z takich produkcji jak „Szybcy i wściekli” czy „Potęga strachu” Paulem Walkerem. Dla widzów o mocnych nerwach TV Puls przygotował film akcji z Jenifer Lopez „Anakonda”, kultowy już film „Maczeta”, a także film „Battleship: Bitwa o Ziemię” z udziałem Liama Neesona i Rihanny. Dla najmłodszych stacja przygotowała nowe ekranizacje baśni braci Grimm: „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Sześciu zawsze sobie radę da” oraz „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Bajka o tym co wyruszył by nauczyć się bać”, opowieść o Wielkanocnym Zającu ukazana w filmie „Hop”, a także „Niania” – tu w roli tytułowej występuje Emma Thompson, której partneruje Colin Firth grający samotnego ojca ośmiorga dzieci.

„Twój Puls” – PREMIERA
Program codzienny, Polska 2015
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program – Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska – tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech bloków tematycznych. W pierwszym z nich gospodynie programu poruszają kwestie związane z prowadzeniem domu, doradzają jak w efektywny sposób zorganizować prace i obowiązki domowe oraz ugotować łatwe, ale bardzo smaczne potrawy. Drugi z nich koncentruje się wokół tematyki zdrowia, mody i urody. Widzowie poznają sekrety atrakcyjnego wyglądu, a lekarze odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania związane ze zdrowiem. W trzecim z bloków – „Nasze sprawy” – poruszane są bieżące tematy, bliskie wszystkim Polakom. Zaproszeni do programu goście: przedstawiciele różnych grup społecznych przedstawiają swój punkt widzenia i komentują wydarzenia, mające miejsce w otaczającej nas rzeczywistości. Prowadzące nie unikają poruszania trudnych i kontrowersyjnych kwestii – nie zabraknie tematów tabu.
Premiera: wtorek, 7 kwietnia, godzina 10:50
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:50

„Dom Wróżek: ponad zmysłami” – PREMIERA
Reality show, Polska 2015
„Dom Wróżek: ponad zmysłami” to pierwsza produkcja w Polsce, w której udział biorą osoby, zajmujące się na co dzień ezoteryką. Niezwykle barwne osobowości, silne charaktery, pasjonaci – w jednym domu zgromadzą się niebanalne postacie, które wchodząc ze sobą w interakcje, zagwarantują widzom niepowtarzalne emocje. Uczestnicy są zdeterminowani, by wygrać i udowodnić, że posiadają niezwykłe umiejętności. Wszyscy, zamknięci razem w „domu wróżek”, przez całą dobę, poddawani będą rozmaitym próbom i obserwowani przez czujne oko kamer telewizyjnych. Czeka ich mnóstwo zadań i wyzwań, mających na celu zweryfikowanie, czy naprawdę wyposażeni są w ponadprzeciętne zdolności. Czy istnieje świat ponad zmysłami i poza logiką? Czy można przewidzieć przyszłość? Czy można wierzyć horoskopom? Widzowie samodzielnie będą mogli odpowiedzieć sobie na te i inne pytania, śledząc zmagania uczestników. Poczynania osób zamkniętych w domu na bieżąco weryfikować i komentować będzie trzyosobowe jury: profesjonalna wróżka – Oriana, trenerka personalna – Barbara Hajduk oraz socjolog – Janusz Bujko. Program poprowadzi prezenterka telewizyjna Nina Cieślińska.
Premiera: środa, 8 kwietnia, godzina 21:50
Kolejne premierowe odcinki będą emitowane około godziny 22:00.

„Z Nation”
horror, USA 2014, wyst.: DJ Qualls, Keith Allan, Kellita Smith, Nat Zang, Pisay Pao, Russell Hodgkinson
Nowy, 13-odcinkowy, amerykański serial z 2014 roku, który opowiada o świecie po wybuchu epidemii zombie. Osią fabuły są przygody grupy ocalałych osób próbujących ochronić jedynego człowieka na Ziemi, który przeżył ugryzienie przez zombie. Bohaterowie muszą go przetransportować bezpiecznie z Nowego Jorku do Kalifornii i w tamtejszym laboratorium stworzyć szczepionkę mogąca ochronić ludzkość.
Premiera 11. i 12. odcinka: niedziela, 5 kwietnia, godzina 1:05

„American Horror Story: Asylum”
horror, USA 2012, wyst.: Jessica Lange, Joseph Fiennes, Sarah Paulson, Zachary Quinto, Lily Rabe, Bernadette Peters, James Cromwell, Lizzie Brocheré
Drugi sezon znakomitego, trzymającego w napięciu serialu, który odniósł sukces na całym świecie. Tym razem akcja dzieje się w latach 60. XX wieku w katolickim kościele przekształconym w szpital dla psychicznie chorych morderców. Fabuła drugiego sezonu nie jest związana z akcją pierwszej serii.
Premiera 6. odcinka: środa, 8 kwietnia, godzina 22:55

„Przygoda na Antarktydzie” – PREMIERA
familijny, USA 2006, reż. Frank Marshall, wyst.: Bruce Greenwood, Moon Bloodgood, Paul Walker, Wendy Crewson
Podczas antarktycznej wyprawy w poszukiwaniu meteorytu dochodzi do wypadku. Dodatkowo, niekorzystna pogoda zmusza uczestników ekspedycji naukowej do ewakuacji z bazy na Antarktydzie. Przewodnik Jery musi pozostawić swe ukochane psy zaprzęgowe, aby przetrwać najtrudniejszą zimę na Ziemi. Gnane niepohamowaną przyjaźnią wierne psy i osamotniony, tęskniący za nimi Jerry odbywają niewiarygodną przygodę.
Emisja: sobota, 4 kwietnia, godzina 16:35

„Anakonda” – PREMIERA
akcja, USA, Brazylia, Peru 1997, reż. Luis Llosa, wyst.: Danny Trejo, Ice Cube, Jennifer Lopez, Jon Voight, Owen Wilson
Wyprawa dokumentalistów, która ma zamiar zrealizować materiał o legendarnym indiańskim plemieniu napotyka w gąszczu amazońskiej dżungli na pewnego mężczyznę – Paula Sarone. Okazuje się on człowiekiem ogarniętym niebezpieczną obsesją, a splot śmiertelnie groźnych okoliczności zaciska się, gdy Sarone wyrusza na łowy, by schwytać zabójczą 15-metrową anakondę.
Emisja: środa, 8 kwietnia, godzina 20:00

„Niania” – PREMIERA
familijny, USA 2006, reż. Kirk Jones, wyst.: Angela Lansbury, Colin Firth, Emma Thompson
Niania McPhee to osoba o wyjątkowo odrzucającej aparycji, ale i o niezwykłych zdolnościach magicznych. Pewnego dnia pojawia się w domu niedawno owdowiałego pana Browna i próbuje opanować piekielną siódemkę jego rozbrykanych dzieciaków. Tych samych, które przepędziły już siedemnaście poprzednich kandydatek na nianię. Ale pani McPhee szybko doprowadza do sytuacji, gdy rozwydrzone dzieciaki zauważą, iż wszystkie ich wybryki mają zaskakujące konsekwencje.
Emisja: czwartek, 9 kwietnia, godzina 20:00

„Maczeta” – PREMIERA
akcja, USA 2010, reż. Robert Rodriguez, Ethan Maniquis, wyst.: Danny Trejo, Jessica Alba, Robert De Niro, Michelle Rodriguez, Steven Seagal, Cheech Marin, Don Johnson, Lindsay Lohan
Agent federalny – Machete Cortez – to niebezpieczny mściciel z Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Jest mistrzem w posługiwaniu się bronią sieczną. W Teksasie, miejscowy biznesman – Booth – wynajmuje Corteza do zabicia skorumpowanego senatora – Johna McLaughlina. W trakcie próby zamachu, Cortez zostaje postrzelony przez snajpera, którego, jak się później okazuje, wynajął… Booth. Oszukany i rozjuszony Cortez ucieka. Owładnięty żądzą zemsty planuje krwawą rozgrywkę z dawnymi przełożonymi. Tropem mistrza walki podążają: policja, ludzie Bootha oraz agentka urzędu imigracyjnego – Sartana Rivera.
Emisja: sobota, 4 kwietnia, godzina 21:55

„Hop” – PREMIERA
komedia, USA 2011, reż. Tim Hill, wyst.: Elizabeth Perkins, Gary Cole, Hugh Laurie, Roy Marsden, Russell Brand
U wybrzeży Ameryki Południowej, na wyspie Rapa Nui znanej jako Wyspa Wielkanocna, pod wielkim posągiem przedstawiającym głowę znajduje się najwspanialsza fabryka słodyczy. Przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku Wielkanocny Zając dowodzi zespołem zajączków i pisklaków, który przygotowuje wypełnione łakociami koszyczki dostarczane dzieciom na całym świecie w wielkanocny poranek. W przeddzień przekazania przez ojca nadzoru nad fabryką następca – zajączek Zet – postanawia udać się do Hollywood, aby zrealizować swoje marzenie i zostać perkusistą. Czy to oznacza, że Święta Wielkanocne staną pod znakiem zapytania?
Emisja: niedziela, 5 kwietnia, godzina 14:35

„Królewna Śnieżka i Łowca” – PREMIERA
przygodowy, USA 2012, reż. Rupert Sanders, wyst.: Charlize Theron, Chris Hemsworth, Kristen Stewart, Bob Hoskins
Dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę… nauczy ją sztuki wojny.
Emisja: poniedziałek, 6 kwietnia, godzina 16:25

„Battleship: Bitwa o Ziemię”
akcja, USA 2012, reż. Peter Berg, wyst.: Alexander Skarsgård, Liam Neeson, Rihanna, Taylor Kitsch
Alex Hooper (Taylor Kitsch) nie ma pojęcia, co zrobić ze swoim życiem. Zakochuje się w Sam (Brooklyn Decker), córce dowodzącego Flotą Pacyfiku admirała Shane’a (Liam Neeson). Postanawia pójść w ślady swojego starszego brata Stone’a (Alexander Skarsgård) i wstępuje do Marynarki Wojennej. Mija kilka lat. Do Ziemi zbliża się formacja złożona z pięciu niezidentyfikowanych obiektów. Jeden rozbija się w Chinach, a pozostałe cztery wpadają do Oceanu Spokojnego. W okolicy trwają właśnie zakrojone na szeroką skalę międzynarodowe manewry wojskowe. Admirał Shane wysyła patrol złożony z dwóch amerykańskich niszczycieli i jednego japońskiego. Na jednym z okrętów oficerem jest Alex, drugim dowodzi Stone. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że przybysze z kosmosu nie mają przyjaznych zamiarów. Wróg podnosi barierę, oddzielając patrol od reszty floty. Japońska jednostka i niszczyciel dowodzony przez Stone’a zostają zniszczone. Z powodu śmierci kapitana i pierwszego oficera Alex jest zmuszony objąć dowodzenie na ostatnim okręcie. Musi teraz odrzucić wątpliwości, podjąć walkę z wrogiem i powstrzymać go przed ściągnięciem posiłków.
Emisja: niedziela, 5 kwietnia, godzina 20:00
Powtórka: poniedziałek, 6 kwietnia, godzina 21:55

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Sześciu zawsze sobie radę da” – PREMIERA
baśń, Niemcy 2014, reż. Uwe Janson wyst.: Rafael Gareisen, Sebastian Bezzel, Tonio Arango
„Sześciu zawsze da sobie radę” to historia o niezwykłej sile odwagi, przyjaźni i miłości. Elle i Jasper to para zakochanych, która pragnie razem odkrywać świat. Ojciec Elli – Król Wilbur – ekscentryczny władca i hazardzista, nie jest z tego powodu zadowolony. Kiedy Jasper udaje się do króla, poprosić o rękę Elli, znika w tajemniczych okolicznościach. Trafia do królewskich lochów, poznaje tam Florę i Luke’a. Próbując się uwolnić poznają Lisę, Markusa i Benjamina. Ta dziwna szóstka więźniów staje się sobie wyjątkowo bliska. Wkrótce Jasper przebiera się i zakrada się do zamku. Zmusza króla do zawarcia pewnego układu… Jeśli wygra będzie mógł poślubić Ellę.
Emisja: sobota, 4 kwietnia, godzina 11:25

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Bajka o tym co wyruszył by nauczyć się bać” – PREMIERA
baśń, Niemcy 2014, reż. Tobias Wiemann, wyst.: Heiner Lauterbach, Isolda Dychauk, Tim Schultz
Historia dzielnego Michaela, który pragnie dowiedzieć się czym jest strach. W tym samym czasie Król obiecuje rękę swojej córki, temu kto wypędzi złe duchy z jego zamku. Do tej pory wszyscy śmiałkowie polegli na tym zadaniu. W końcu pojawia się chłopiec, który nie boi się niczego… Czy przegna duchy i poślubi piękną Elisabeth?
Emisja: niedziela, 5 kwietnia, godzina 13:10

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *