4-10 marca w TV Puls

Hitem tygodnia 4-10 marca w TV Puls będzie transmisja na żywo z gali PL MMA, czyli Profesjonalnej Ligi MMA. Już w sobotę 4 marca, od godziny 20:00. Na ringu zobaczymy m.in. debiutującego w MMA olimpijskiego medalistę Szymona Kołeckiego, Pawła „Trybsona” Trybałę, Marcina Naruszczkę i wielu innych zawodników MMA.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

TV Puls zaprasza również na nowy serial przygodowy. W niedzielę 5 marca o 11:30 startuje „Jankes i dama”. Bohaterami 8-odcinkowej brytyjskiej serii są szalony poszukiwacz skarbów i kuratorka British Museum, którzy łączą siły w przemierzaniu świata. Cel jest jeden: odnaleźć legendarne skarby.

Filmowymi premierami tygodnia w TV Puls będą: głośny, rozgrywający się w świecie zagadkowej cywilizacji Majów „Apocalypto” Mela Gibsona (niedziela, 5 marca, godzina 20:00) oraz „Jumper” (środa, 8 marca, godzina 20:00) – przygodowy film sci-fi o podróżach w czasie. W rolach głównych: Samuel L. Jackson, Hayden Christensen oraz znany „Billy Elliota” Jamie Bell.

„JANKES I DAMA” – PREMIERA
Od niedzieli 5 marca TV Puls zaprasza fanów dobrej rozrywki na 8-odcinkowy brytyjski serial przygodowy „Jankes i Dama” („Hooten & the Lady”, 2016). Bohaterami są szalony poszukiwacz skarbów i kuratorka British Museum, którzy łączą siły w przemierzaniu egzotycznych miejsc, od Amazonii, przez Egipt aż po Królestwo Bhutanu. Cel jest jeden: odnaleźć legendarne skarby cywilizacji.
Lady Alex Lindo-Parker (w tej roli Ophelia Lovibond – „Autopsja Jane Doe”, „Strażnicy Galaktyki”) to piękna i ambitna kuratorka British Museum, która wyrusza w niebezpieczną podróż po świecie. Chce zdobyć nowe eksponaty do kolekcji londyńskiego muzeum. W odległych zakątkach dzikiej Amazonii poznaje niejakiego Hootena (Michael Landes – „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”) – amerykańskiego poszukiwacza skarbów. Podróżnicy postanawiają połączyć siły i razem przemierzać świat. Wkrótce zmierzą się z wieloma wyzwaniami. W Ameryce Południowej będą szukać legendarnej krainy złota El Dorado, w Rzymie trafią na trop Ksiąg Sybillińskich ze starożytnymi przepowiedniami, w Alexandrii ruszą śladem grobu Aleksandra Wielkiego, a w Królestwie Bhutanu być może odnajdą legendarne manuskrypty spisane przez samego Buddę.
„Jankes i dama” to wartka, wciągająca akcja, niesamowite przygody głównych bohaterów oraz przepięknie sfilmowane odległe zakątki świata.
Emisja: niedziela, od 5 marca, godzina 11:30

„GALA PL MMA” – NA ŻYWO
Wielkie emocje, sportowe widowisko na żywo i gwiazdy polskiego ringu. Kto wygra starcia na pierwszej w tym roku gali Profesjonalnej Ligi MMA?
W sobotę 4 marca od godziny 20:00 TV Puls – jako jedyna telewizja w Polsce – zaprasza na transmisję gali PL MMA, czyli polskich mieszanych sztuk walki. Na ringu zmierzą się m.in. złoty i srebrny medalista igrzysk olimpijskich w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki, dla którego będzie to debiut w MMA, oraz znany z reality show „Warsaw Shore” Paweł „Trybson” Trybała, członek „Nastula & Okniński Team”, obecnie jedna z gwiazd Profesjonalnej Ligi MMA.
Na ringu w sobotę 4 marca skonfrontują się również m.in.: Marcin Naruszczka, Marian „Golden Boy” Ziółkowski, Mateusz „Juhas” Piskorz, Karol Linowski oraz Matt Horwich.
Gale PL MMA to polskie mieszane sztuki walki na najwyższym poziomie, organizowane w całym kraju. Podczas każdej z gal, w karcie walk, znajduje się przynajmniej 8 pojedynków. Wartością dodaną każdego widowiska jest rywalizacja czołowego polskiego wojownika z dobrym rywalem z Europy oraz potyczka o pas międzynarodowego mistrza Profesjonalnej Ligi MMA.
Emisja: sobota, 4 marca, godzina 20:00

„APOCALYPTO” – PREMIERA
przygodowy, USA 2006, reż. Mel Gibson, wys. Dalia Hernandez, Gerardo Taracena, Jonathan Brewer, Morris Birdyellowhead, Raoul Trujillo, Rudy Youngblood
Wielokrotnie nagradzany przygodowy film akcji w reżyserii Mela Gibsona. Opowiada losy zagadkowej cywilizacji Majów. Łapa Jaguara – młody wojownik ze spokojnego, żyjącego w harmonii plemienia zostaje pojmany przez okrutnych przybyszów i zmuszony do odbycia niebezpiecznej wyprawy w głąb nieznanego świata cywilizacji opartej na strachu i ucisku. Mężczyzna ma zostać poświęcony w ofierze bogom. Podejmuje jednak desperacką próbę ucieczki i ratowania życia. Czy uda mu się samotnie przemierzyć dżunglę i stawić czoła wrogom? Produkcja zrealizowana z wielkim rozmachem, dramaturgicznym zacięciem i dbałością o szczegóły. Bohaterowie mówią w zapomnianym dialekcie Majów, a aktorzy zatrudnieni przy realizacji filmu to rdzenna ludność Meksyku.
Emisja: niedziela, 5 marca, godzina 20:00

„ZLECENIE NA ŚMIERĆ”
akcja, Kanada 2008, reż. Dolph Lundgren, wys. Dolph Lundgren, Stefanie von Pfetten, Samantha Mathis
Zawodowy morderca KGB – Edward Genn (kryptonim „Icarus”) – w chwili upadku Związku Radzieckiego znajduje się w obcym kraju, w którym nikomu nie może ufać. Postanawia zacząć wszystko od początku. Przyjmuje nową tożsamość, zakłada rodzinę i próbuje prowadzić własny biznes. Wkrótce jednak Edward przekonuje się, że człowiek taki jak on nie zdoła uciec przed swoją kryminalną przeszłością. Teraz on sam staje się celem, a zabójca, który go ściga, nie cofnie się przed niczym, by wykonać zadanie.
Emisja: wtorek, 7 marca, godzina 20:00

„JUMPER” – PREMIERA
przygodowy, USA, Kanada 2008, reż. Doug Liman, wys. Diane Lane, Hayden Christensen, Jamie Bell, Kristen Stewart, Rachel Bilson, Samuel L. Jackson
Film przygodowy sci-fi w reżyserii Douga Limana. Młody chłopak odkrywa swoje zdolności teleportacyjne, dzięki którym w szybkim czasie jest w stanie przenosić się w różne miejsca i podróżować po całym świecie. Postanawia to wykorzystać i odnaleźć człowieka odpowiedzialnego za śmierć ojca. W rolach głównych: Hayden Christensen, Samuel L. Jackson oraz Jamie Bell.
Emisja: środa, 8 marca, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *