Nowa aplikacja mobilna TVP Sport

Transmisje sportowe Telewizji Polskiej, relacje wideo z najważniejszych wydarzeń sportowych oraz wyniki i informacje są już dostępne na smartfonach i tabletach w nowej aplikacji mobilnej TVP Sport.

Telewizja Polska od lat jest liderem dystrybucji sportowych transmisji internetowych. Oferta wideo „na żywo” portalu SPORT.TVP.PL biła rekordy oglądalności on-line w trakcie największych wydarzeń sportowych, generując na komputerach polskich internautów wyniki przekraczające 400 tys. jednoczesnych odtworzeń transmisji.

Teraz także użytkownicy smartfonów i tabletów będą mogli oglądać transmisje sportowe TVP oraz śledzić relacje wideo z najważniejszych światowych wydarzeń sportowych. Telewizja Polska, jako nadawca igrzysk olimpijskich w Pjongczang czy piłkarskich mistrzostw świata w Rosji, już kilkanaście miesięcy przed obfitującym w wydarzenia rokiem 2018 udostępnia nową aplikację mobilną ze sportowymi treściami „na żywo”.

Użytkownicy aplikacji mają już teraz możliwość oglądania transmisji sportowych, a także bogatej biblioteki klipów wideo obejmujących aktualnie kilkadziesiąt tysięcy pozycji – w tym skróty meczów i gole. W czasie wydarzeń sportowych transmitowanych przez Telewizję Polską, do których nadawca posiada prawa internetowe, klipy z interesującymi fragmentami takimi jak strzelone gole czy pojedyncze skoki będą udostępniane w aplikacji już kilka minut po danym wydarzeniu.

W aplikacji znajdziemy również: artykuły, galerie zdjęć, wideoblogi i felietony dziennikarzy TVP Sport oraz wyniki z najważniejszych rozgrywek sportowych na świecie. Menu treści aplikacji jest oparte na strukturze dyscyplin najbardziej interesujących polskich kibiców: od piłki nożnej przez siatkówkę, tenis i skoki narciarskie.

Ponadto aplikacja zawiera listę zaplanowanych transmisji oraz system powiadomień „push”. To pozwoli użytkownikom subskrybować powiadomienia o aktualnych informacjach, rozpoczynających się transmisjach czy najnowszych materiałach wideo.

Link do strony z instalacją aplikacji:
http://sport.tvp.pl/29166467/aplikacja-tvp-sport-jak-pobrac

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *