Dzień Kobiet w Romance TV

Specjalnie z okazji Dnia Kobiet Romance TV przygotował wyjątkowe propozycje programowe, aby szczególną radość sprawić kobietom. Aleksandra Woźniak – ambasadorka Romance TV, w tym dniu zaprasza na kolejne premierowe odcinki krótkometrażowych filmów z serii „Pary” oraz pięcioodcinkowy film „Bella Vita”, z Andreą Sawatzki w roli głównej, który pokaże, że kobieta potrafi sobie świetnie radzić, mimo przeszkód.

Premierowe odcinki serii „Pary”

W Dzień Kobiet będzie można oglądać kolejne odcinki nowej mini serii „Pary”. Romance TV pokaże premierowo pięć kilkuminutowych historii, pełnych skrajnych emocji, namiętności, miłości i nienawiści. Widzowie zobaczą wspaniałych i znanych na całym świecie aktorów m.in. Tila Schweigera („Bękarty Wojny”, „A więc wojna” oraz „Tata do Pary”) i Jeanette Hain („Lektor”, „Filary władzy”). W poszczególnych epizodach zagrali także Heike Makatsch („To właśnie miłość”, „Resident Evil”, „Była sobie dziewczynka”) czy Katja Riemann („Małe stateczki”, „Porzucony świat”). Premierowe odcinki zostaną wyemitowane 8 marca o godzinie 14:00, 16:00, 18:00, 20:55 i 22:50.

Życiowe perypetie Belli

Bella to żona i matka dorastającej córki, ale przede wszystkim kobieta po 40-stce. Jej życie zostanie wywrócone do góry nogami, gdy zostanie zdradzona we własnym domu. Czy będzie mogła jeszcze komuś zaufać i zakochać się…? Co zrobi, gdy jej jedyna córka po maturze postanowi wyjechać? Co się stanie, gdy wraz z byłym mężem, będzie musiała zająć się nowym dzieckiem? Niezwykle ciekawe i poplątane losy Belli widzowie będą mogli śledzić w Romance TV w pięciu filmach: „Bella Vita” o godzinie 14:05, „Bella Australia” o godzinie 18:05, „Bella Dilemma” o godzinie 21:00, „Bella Familia” o godzinie 22:55 i „Bella Amore” o godzinie 00:50.

Kobiety należy szanować i doceniać przez cały rok, jednak szczególnie w ich Święto należy pozwolić im na odpoczynek od codziennych obowiązków i zapewnić chwile relaksu i wyjątkowych emocji. Romance TV każdego dnia dba, aby zarówno paniom, jak i panom dostarczyć dużą dawkę pozytywnych uczuć. Na Dzień Kobiet polecam pozycje, które szczególnie pokazują jak bardzo waleczne są kobiety, gdy muszą stawić czoła przeciwnościom losu. „Pary” i „Bella Vita” to idealny wybór, by odpocząć, ale i zainspirować się historią bohaterek o silnych charakterach – mówi Aleksandra Woźniak.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *