4-10 stycznia w PULS 2

Na dni 4-10 stycznia Telewizja PULS 2 przygotowała ofertę programową skierowaną do całej rodziny. Na antenie pojawią się premierowe seriale: „Siły pierwotne”, oraz kultowy już „Gliniarz i prokurator”, filmy: „Wściekła pięść: powrót Chen Zhen” oraz „Pierścień Nibelungów”. Najmłodsi widzowie zobaczą pełnometrażowe animacje: „Wehikuł czasu” i „Lucky Luke na Dzikim Zachodzie”.

„Gliniarz i prokurator” – PREMIERA
kryminalny, USA 1987 wys. William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell
Serial kryminalny, w którym niezwykle groźny dla bandziorów duet tworzą lokalny prokurator „Grubas” McCabe oraz bystry gliniarz Jack Styles. Trzecim bohaterem filmu jest… przesympatyczny pies prokuratora, który nie tylko towarzyszy swojemu panu na każdym kroku, ale i… przypomina go z wyglądu.
Premiera: środa, 8 stycznia, godzina 7:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 7:00

„Siły pierwotne” – PREMIERA
przygodowy, Wielka Brytania wys. Douglas Henshall, Hannah Spearritt, Lucy Brown, Andrew Lee Potts, James Murray, Ben Miller
Brytyjski zoolog Nick Cutter odkrywa dziwne anomalie czasowe. Razem z grupą współpracowników próbuje wyjaśnić zagadkę pojawiających się na Ziemi dinozaurów i obronić świat przed nadchodzącą zagładą.
Premiera: środa, 8 stycznia, godzina 8:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00

„Pierścień Nibelungów”
przygodowy, Niemcy, Wielka Brytania, RPA, Włochy, USA 2004 reż. Uli Edel wys. Benno Furmann, Kristanna Loken, Julian Sands, Max von Sydow, Samuel West, Robert Pattinson
Malownicza baśń z udziałem nominowanego do Oscara Maxa von Sydowa i ulubieńca nastolatek Roberta Pattinsona.
Niemcy w czasach wędrówek ludów sprzed dwóch tysięcy lat. Na jednym z królewskich dworów zamordowano prawowitego władcę. Jego syn – książę Siegfried – znajduje schronienie u kowala Eyvinda. Chłopak dorasta nieświadomy królewskiego pochodzenia. Niebawem w jego losy ingerują bogowie, ofiarowując mu miecz wykuty z magicznej stali. Dzięki niemu Siegfried zabija smoka – Fafnira – zyskując sławę wśród Burgundczyków i nagrodę w postaci skarbu mitycznego króla karłów – Nibelunga. Cenny nabytek jest obciążony klątwą, która położy się cieniem na losach księcia.
Emisja: poniedziałek, 6 stycznia, godzina 20:00

„Wściekła pięść: powrót Chen Zhen” – PREMIERA
akcja, Chiny, Hongkong 2010 reż. Wai-keung Lau wys. Donnie Yen, Alex Ahlstrom, Anthony Wong Chau-Sang
Francja, 1917 rok. Chen Zhen, uczeń szkoły Jing Wu, jako jeden z niewielu Chińczyków walczy w trakcie I Wojny Światowej po stronie aliantów. Podczas ataku bombowego ginie jeden z jego przyjaciół -€“ Qi Tianyuan. Osiem lat później, w Szanghaju, Chen Zhen pod przybranym nazwiskiem swojego zmarłego kolegi przewodzi grupie, która zwalcza ludzi szpiegujących na rzecz wrogich Japończyków. Chen Zhen zaczyna ratować ludzi w przebraniu zamaskowanego wojownika i staje się nohaterem. By pokonać wroga Chen Zhen zbliża się do Kiki -€“ pięknej piosenkarki z nocnego klubu.
Premiera: piątek, 10 stycznia, godzina 22:50

„Wehikuł czasu” – PREMIERA
animacja, USA 2003 reż. Pam Carter, Will Meugniot
Nastoletni syn wynalazcy maszyny do podróży w czasie odkrywa, że jego ojciec zaginął. Wyrusza w niezwykłą podróż, by sprowadzić ojca z powrotem do domu.
Premiera: poniedziałek,6 stycznia, godzina 15:55

„Lucky Luke na Dzikim Zachodzie” – PREMIERA
animacja, Francja 2007 reż. Olivier Jean Marie
Pełnometrażowa wersja przygód zabawnego kowboja Lucky Luke’a. Nowy Jork, rok 1855. Grupa pionierów w ciągu 80 dni musi dotrzeć do Kalifornii, by osiedlić się na przyznanych im terenach. W podróży na Zachód pomaga im nieustraszony stróż prawa, Lucky Luke. Tymczasem banda Daltonów okrada nowojorskie banki i zrobi wszystko, by uprzykrzyć życie nie tylko Lucke’owi, ale i pionierom.
Premiera: piątek, 10 stycznia, godzina 16:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *