4. edycja „Disco Star” w POLO TV

POLO TV 12 marca 2016 roku rozpocznie emisję 4. edycji talent show „Disco Star”. Zmagania młodych wokalistów oraz zespołów tworzących muzykę dyskotekową i taneczną będzie oceniało jury w składzie: Shazza, Radek Liszewski z formacji Weekend oraz wokalista After Party Patryk Pegza. Program poprowadzi Marcin Miller, lider zespołu „Boys”.

Premierowe odcinki „Disco Star” będą emitowane w każdą sobotę o godzinie 18:00 (powtórki nadawane będą w: niedziele o godzinie 16:30, wtorki o godzinie 21:00 i czwartki o godzinie 21:00). 28 maja podczas finału na żywo w głosowaniu SMS-owym widzowie wybiorą zwycięzcę 4. serii. Z kolei tydzień później POLO TV wyemituje odcinek specjalny będący kompilacją najlepszych fragmentów oraz materiałów dotąd nieemitowanych.

4. sezon „Disco Star” będzie obfitował w muzyczne niespodzianki, a to za sprawą gwiazd, które będą pojawiać się w każdym odcinku eliminacyjnym. Także sami jurorzy zaprezentują swoje największe przeboje. Nowością będzie zmieniona formuła pojedynków pomiędzy rywalizującymi artystami. Każdy z nich będzie musiał zaprezentować dwa wykonania (a nie jedno – jak w poprzednich sezonach).

O tytuł „Disco Star” rywalizować będzie 36 wykonawców wyłonionych w castingach, które przeprowadzono w styczniu tego roku.

Główna nagroda w programie na razie stanowi niespodziankę dla uczestników. Zwycięstwo w naszym talent show to przepustka do estradowej kariery. Potwierdzeniem tego jest sukces laureatów poprzednich edycji m.in. Jagody czy zespołów Eratox i Jago Young – mówi Stanisław Drozdowski, dyrektor programowy POLO TV.

Dodatkowo finaliści tegorocznej edycji będą mogli zaprezentować się na scenie podczas letnich koncertów i festiwali POLO TV.

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *