3. seria „Betlejewski. Prowokacje” od 13 marca w TTV

W niedzielę, 13 marca 2016 roku, na antenie TTV wystartuje trzecia seria programu „Betlejewski. Prowokacje”, który niezmiennie postawi niekomfortowe społecznie pytania. Odpowiedzi na nie dostarczają uczestniczący w prowokacjach przypadkowi ludzie.

Tytułowe prowokacje autorstwa Rafała Betlejewskiego to realny telewizyjny test obywatelski i ludzki w najbardziej palących kwestiach społecznych. W tym programie prowadzący, wraz z grupą aktorów, stawia przypadkowych ludzi w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania.

„Betlejewski. Prowokacje” to program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze – czy spodoba im się ten widok? Czy spodoba im się prawda o nich samych?

W pierwszym odcinku nowej serii zostanie dotknięty temat castingów dziecięcych. Do agencji castingowych trafiają już nawet kilkumiesięczne dzieci. Angaż dzieci do filmu czy reklamy to bardzo konkretny zarobek. Jednak, żeby zostać zaangażowanym, trzeba wygrać casting. „Prowokacje” wybrały się na prawdziwy casting, aby sprawdzić, jak rodzice przygotowują swoje dzieci do pracy w showbiznesie i jak daleko są gotowi się posunąć, by ich dzieci osiągnęły sukces. Wielogodzinne próby, stres i presja oto codzienność w niektórych domach. Przekonamy się czy jest przyzwolenie społeczne na takie zachowania rodziców.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *