4. sezon „Czarno to widzę” na FOX Comedy

Już 9 czerwca dobry humor udzieli się wszystkim widzom, którzy o godz. 09:50 zasiądą przed telewizorami i włączą FOX Comedy. To właśnie wtedy kanał zaprasza na pięcioodcinkową premierę 4. sezonu „Czarno to widzę”! Co tym razem spotka naszą ulubioną, zwariowaną rodzinkę? Jakie problemy tym razem urozmaicą ich życie?

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

Serial „Czarno to widzę” obraca się wokół Dre, (Anthony Anderson), człowieka dla którego rodzina jest największą wartością i który zawzięcie walczy o zachowanie swojej tożsamości kulturowej, wychowując dzieci w białej, zamożnej dzielnicy. Andre 'Dre’ Johnson ma świetną pracę, piękną żonę Rainbow (Tracee Ellis Ross), czworo dzieci i kolonialny dom na przedmieściach. Czego można chcieć więcej?

W pierwszym odcinku 4. sezonu Johnsonowie wybiorą się na szkolną sztukę Jacka i Diane, której tematem jest Dzień Kolumba. Dre jest jednak przerażony niedokładnym historycznie sposobem, w jaki święto jest przedstawiane. Czuje, że nie ma wystarczająco dużo czarnych świąt, więc zaciąga się do pracy z Aloe Blacciem (muzyk gra siebie w serialu), by ten pomógł mu w stworzeniu wpadającej w ucho piosenki. Jej celem ma być podniesienie świadomości w kwestii pewnego afroamerykańskiego święta, które właśnie się zbliża.

Odtwórca głównej roli Anthony Anderson tak zachęcał do oglądania najnowszego, czwartego sezonu produkcji:

Te historie są autentyczne, nie są wymyślone, bo to historie z naszego życia. Są one uniwersalne i mogą trafić się każdemu. Po prostu są opowiadane z perspektywy tej afroamerykańskiej rodziny i wierzę, że to rezonuje z publicznością. Dlatego trzy lub cztery pokolenia w jednej rodzinie mogą razem siedzieć i oglądać nasz program i wszyscy go rozumieją. Oto piękno tego, co robimy.

Twórca serialu Kenya Barris zawsze opisywał swój serial jako półautobiograficzny. Niektóre podobieństwa między rodziną Johnsona i Barrisa są rzeczywiście bardzo bezpośrednie. Przykładowo – żona Dre, Rainbow Johnson, jest anestezjologiem, której matka miała ciemny, a ojciec jasny kolor skóry. Prawdziwa żona Barrisa również jest anestezjologiem, ma na imię Rainbow, a jej rodzice mieli różne kolory skóry.

„Czarno to widzę” powróci już 9 czerwca o godz. 09:50 tylko na FOX Comedy!

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *