Charytatywny mecz All-Star Volley na żywo w Eurosporcie 2

Wielkie postaci polskiej i światowej siatkówki, szczytny cel i znakomita oprawa – takiego wydarzenia fani siatkówki nie mogą przegapić! Już 16 czerwca o 19:30 w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się charytatywny mecz All-Star Volley. Transmisja na żywo wyłącznie w Eurosporcie 2 i Eurosport Player.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Eurosport 2

Jak zobaczyć największe polskie i światowe legendy siatkówki w jednym miejscu? Wystarczy włączyć Eurosport 2 lub Eurosport Player 16 czerwca o godzinie 19:30 i obejrzeć mecz All-Star Volley. W Atlas Arenie w Łodzi po obu stronach siatki pojawią się zawodnicy, którzy zdobyli niezliczone medale igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata czy Ligi Światowej. Na boisku pojawią się m.in. polskie gwiazdy: Paweł Zagumny, Michał Winiarski, Karol Kłos, Zbigniew Bartman, Piotr Gruszka, Grzegorz Szymański, czy Ryszard Bosek. W drużynie „reszty świata” wystąpią kolejne legendy: Brazylijczyk Giba, Serb Vladimir Grbić, Rosjanin Siergiej Tietiuchin, czy Włosi Andrea Zorzi i Samuele Papi oraz kolejny były reprezentant Canarinhos Mauricio Lima. Trenerem siatkarskiej drużyny gwiazd wszech czasów będzie Władimir Alekno.

Spotkanie All-Star Volley to kulminacyjny punkt międzynarodowego programu „Graj o siebie”, którego celem jest aktywizacja dzieci i młodzieży, promocja siatkówki oraz świadomości ekologicznej i zdrowego odżywiania. Mecz w Atlas Arenie uświetni także koncert ambasadora projektu Dawida Kwiatkowskiego.

Transmisja wyjątkowego meczu siatkarskich legend w sobotę 16 czerwca od 19:30 w Eurosporcie 2 oraz Eurosport Player. Więcej informacji oraz materiałów wideo w aplikacji Eurosportu, na stronie eurosport.interia.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu oraz na profilu All-Star Volley.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *