Beata Lubecka od września w Radiu ZET

Beata Lubecka poprowadzi poranne rozmowy w Radiu ZET. Po raz pierwszy w roli gospodyni polityczno-społecznych wywiadów na antenie stacji zadebiutuje 3 września.

Bardzo cieszę się na naszą współpracę. Styl, który prezentuje Beata, jej profesjonalny warsztat, charyzma, dociekliwość, obiektywizm, a przy tym kultura, z jaką prowadzi najtrudniejsze nawet rozmowy, stawia ją od dawna w czołówce polskiego dziennikarstwa. Beata dobrze zna też antenę Radia ZET, bo gościła na niej w przeszłości niejednokrotnie, co jest dodatkowym atutem – mówi Sławomir Assendi, redaktor naczelny Radia ZET.

Propozycję poprowadzenia programu „Gość Radia ZET” traktuję jako wyróżnienie i wyzwanie. Po pierwsze ze względu na pamięć Andrzeja Woyciechowskiego. Po drugie dlatego, że jego kolejni gospodarze jak Monika Olejnik czy Konrad Piasecki to wybitni dziennikarze, których dorobek cenię i szanuję. Blisko 10 lat pracy w Polsat News to bardzo ważna część mojego zawodowego życia. I z tego miejsca dziękuję kierownictwu stacji i całemu zespołowi za tę niepowtarzalną dekadę i życzę kolejnych tak udanych dziesiątek. Dla mnie przyszedł czas na zmiany i mówię – do usłyszenia – dodaje Beata Lubecka

Beata Lubecka przez blisko 10 ostatnich lat była związana z kanałami informacyjnymi Grupy Polsat, m.in. jako prowadząca programów „Gość Wydarzeń”, „Śniadanie w Polsat News”, „Rozmowy polityczne” i autorskiego formatu „Pociąg do polityki”. Była też współprowadzącą audycję „Śniadanie Radia ZET i Polsat News” (program realizowany w ramach współpracy obydwu redakcji). Wcześniej pracowała jako reporterka Radia ZET i RMF FM.

Pomysłodawcą i pierwszym prowadzącym program „Gość Radia ZET” był Andrzej Woyciechowski – założyciel stacji, a pierwszym gościem – prof. Leszek Balcerowicz. Po Andrzeju Woyciechowskim gospodarzami programu byli: Krzysztof Skowroński, Jacek Żakowski, Monika Olejnik i Konrad Piasecki, który na antenie Radia ZET będzie do wakacji.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *