4. sezon „Ninja Warrior Polska” w Polsacie

Zupełnie nowe przeszkody, wiele zwrotów akcji i mnóstwo niespodzianek czeka na widzów, którzy od wtorku, 31 sierpnia będą śledzić zmagania najodważniejszych Polek i Polaków na słynnym torze w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”. – Może ciężko to sobie wyobrazić, ale z edycji na edycję przychodzą do nas coraz lepsi uczestnicy. Ten sezon to całkowity sztos – mówi Łukasz „Juras” Jurkowski.

Sprawdź godziny emisji audycji „Ninja Warrior Polska” w PROGRAMIE TV

Wtorkowe wieczory z Polsatem ponownie zapewnią nam całą paletę emocji. Będziemy kibicować najodważniejszym i najbardziej wytrzymałym z nadzieją, że w końcu wśród zawodników znajdzie się śmiałek, który dołączy do elitarnego i wąskiego grona zwycięzców Ninja Warrior. Do tej pory na słynną Górę Midoriyama wspięło się jedynie 9 osób na świecie.

Czwarty sezon show to – oprócz znanych nam emocji – wiele niespodzianek – zarówno dla uczestników, jak i widzów. Zupełną nowością w programie jest Power Tower. To 12-metrowa wieża, na której zawieszone są przeszkody, sprawdzające siłę mięśni i… odwagę. Ściga się na niej dwóch zawodników, którzy ukończyli tor eliminacyjny z najlepszym czasem. Ten, kto wygra wyścig, dostaje złoty bilet – gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego. Ale to nie koniec nowych elementów w programie, dzięki którym emocje będą sięgały zenitu!

Czwarty sezon to także nieprawdopodobnie silne kobiety, które zawzięte i bardzo zdeterminowane będą udowadniać na każdym kroku, że ninja może być kobietą! Wśród zawodników pojawią się ci, którym kibicujemy od pierwszej edycji show, jak i zupełnie nowe twarze, głodne sukcesu! Nie zabraknie gości specjalnych. Wśród nich znaleźli się: Joanna „Ruda” Lezar z zespołu Red Lips, wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, zawodnik MMA Jan Błachowicz czy aktor Wojciech Błach.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Do walki o tytuł pierwszego polskiego Ninja i nagrodę pieniężną w postaci 150 tys. złotych zagrzewać będzie urocza prowadząca Karolina Gilon. Niezmiennie w roli komentatorów show zobaczymy Jurka Mielewskiego i Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, który w tym sezonie zaskoczy widzów Telewizji Polsat również jako uczestnik nowej edycji „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *