Wszystkie odcinki serialu „KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI” w CANAL+ online

Już dziś, 13.08, finałowy odcinek! KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI – najnowsza produkcja CANAL+ ORIGINAL jest już w całości dostępna w CANAL+ online. To idealna okazja do nadrobienia wszystkich sześciu odcinków w ramach weekendowego bing-watchingu! W serwisie można obejrzeć też pierwszy sezon serialu, KRUK. SZEPTY SŁYCHAĆ PO ZMROKU.

Sprawdź godziny emisji serialu „Kruk. Czorny Woron nie śpi” w PROGRAMIE TV

KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI to drugi sezon podlaskiej historii komisarza Adama Kruka. Postaci złożonej, mierzącej się z wewnętrznymi demonami. Kruk (w tej roli znakomity Michał Żurawski) wraca do Białegostoku, gdzie nie tylko prowadzi śledztwo dotyczące mafijnych interesów, ale też poddaje się rytuałom szeptów, które mają uzdrowić jego duszę. Pomaga mu w tym stara Szeptucha.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

W CANAL+ online, oprócz pełnego sezonu serialu znajdują się także liczne materiały specjalne opowiadające o świecie KRUKA. To nie tylko aż pięć wideo making of, przedstawiających kulisy produkcji czy wizytówki postaci, ale też wyjątkowy „Przewodnik po Podlasiu”, a już wkrótce także dokument „Szepty Podlasia” o lokalnych wierzeniach i roli szeptuchy w kresowych społecznościach.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *