4. sezon „Pielęgniarek” od 31 sierpnia w Polsacie

31 sierpnia 2015 roku na antenę Polsatu wraca serial paradokumentalny „Pielęgniarki”. Nowe odcinki paradokumentu, produkowanego przez ATM Grupę, mają zaskoczyć widzów niezwykłymi historiami zwykłych ludzi. Dużo ma się wydarzyć także w życiu osobistym pielęgniarek – jedna z nich oczekuje dziecka, a druga zmieni swój pogląd na bycie singielką, z powodu obcokrajowca, który pojawi się na oddziale. Emisja serialu od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00.

Nastolatka odchudzająca się przy pomocy bardzo drastycznych środków, korespondent wojenny cierpiący na zespół stresu pourazowego, piętnastolatka w ciąży, szukająca ucieczki w dopalaczach, chłopiec poczęty w wyniku sztucznego zapłodnienia, który niespodziewanie poznaje swojego biologicznego ojca – to tylko kilka z historii, z którymi zderzają się codziennie serialowe pielęgniarki.

W ich osobistym życiu tez dzieje się wiele: Danusia oczekuje dziecka, ale nie może znaleźć wspólnego języka z ojcem Darka. Ewa i Hubert przeżywają kryzys swojego związku, Julita spotyka matkę swojej córki, która chce odzyskać Karolinkę. Jadwiga bardzo przeżywa rozstanie z wnuczkiem, po tym jak Paweł z rodziną wyjeżdża do Wielkiej Brytanii. Nieoczekiwanie dla Ani, na oddziale pojawia się pediatra obcokrajowiec, który całkowicie odmieni jej pogląd na bycie singielką. Na chirurgię po długiej nieobecności wraca Lucyna, a Małgosia wpada w kłopoty po tym, jak jeden z lekarzy bierze ją za swą dawną narzeczoną.

Pierwszy odcinek serialu Polsat wyemitował 31 marca 2014 roku o godzinie 12:00. „Pielęgniarki” zaliczyły dobry start – ponad 629 tys. widzów i przeszło 19% udziałów w grupie komercyjnej.

Także jesienią 2014 roku produkcja utrzymywała pozycję lidera pasma i padł kolejny rekord serialu – udział 24 października w grupie komercyjnej wyniósł ponad 24%. W czasie emisji „Pielęgniarek” stacja plasowała się na pierwszej pozycji.

„Pielęgniarki” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje ATM Grupa.

4. sezon „Pielęgniarek” już od 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00, na antenie Polsatu.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *