4. sezon „Policjantek i Policjantów” od 2 marca w Czwórce

Serial Czwórki „Policjantki i Policjanci”, którego widownia pod koniec emisji poprzedniej serii sięgała 1,9 mln osób, 2 marca 2016 roku wznawia premiery w swoim stałym paśmie – od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00.

Czwarty sezon „Policjantek i Policjantów” rozpocznie się serią niezwykle dramatycznych wydarzeń.

Uprowadzona posterunkowa Ola stoczy pojedynek na śmierć i życie z wyjątkowo niebezpieczną psychopatką. Dojdzie także do tragedii, która wywróci życie komendy miejskiej do góry nogami i która dopiero z czasem zacznie ujawniać swoje drugie dno.

Pozytywny – choć zupełnie nieoczekiwany – obrót przybiorą natomiast niektóre wątki damsko-męskie. Z całą pewnością fani serialu nie będą mogli narzekać na nudę w życiu swoich ulubionych bohaterów – przed nimi awanse, nowe perspektywy, czekające na rozwiązanie tajemnice z przeszłości, a także bolesne odkrycia oraz kolejne problemy rodzinne i zawodowe.

Funkcjonariuszom nie zabraknie też wyzwań na służbie – w nowej serii m.in.: sprawa prokuratora-oszusta, historia tajemniczego zaginięcia ciała z prosektorium, porwanie małego dziecka z samochodu, próba samobójcza młodziutkiej blogerki modowej, problem bezdomnej rodziny oraz wiele zaskakujących wątków, które napisze samo życie i które po raz kolejny utwierdzą policjantów w przekonaniu, że pomysłowość ludzka nie zna granic…

Źródło: Telewizja Polsat

One Comment on “4. sezon „Policjantek i Policjantów” od 2 marca w Czwórce”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *