4. sezon serialu „Blondynka” w TVP1 HD

6 grudnia 2015 roku TVP1 HD zainauguruje emisję czwartej odsłony „Blondynki”, którą ponownie zagra Joanna Moro. Do dotychczasowej obsady serialu „Blondynka” dołączą Ewa Kasprzyk i Krystian Wieczorek.

Przed premierą „Blondynki” w TVP1 HD, Joanna Moro, Ewa Kasprzyk i Andrzej Grabowski 6 grudnia o godzinie 18:30 pojawią się w programie „Jaka to melodia?” walcząc o pieniądze, które zostaną przekazane na cel charytatywny („Jaka to melodia?” od tego dnia będzie miała nową scenografię przygotowaną z okazji 18-lecia programu, przypadającego w tym roku).

Scenariusz do czwartej serii „Blondynki” w reżyserii Mirosława Gronowskiego napisali Andrzej Mularczyk i Przemysław Nowakowski. Serial po raz pierwszy pojawił się na antenie Jedynki w marcu 2010 roku, przyciągając przed telewizory wielomilionową widownię.

W nowej odsłonie „Blondynki” pojawią się też znaczące nowe postacie, przynosząc ze sobą zdwojoną dynamikę wydarzeń. Pierwszą z nich będzie starosta z Tomaszyc – Izabela Rychter (w tej roli Ewa Kasprzyk), dawna przyjaciółka doktora Jana Fusa. W serialu pojawi się także Andrzej Błażejczyk (zagra go Krystian Wieczorek), bratanek księdza Błażejczyka.

W czwartej serii serialu „Blondynka” doktor Sylwia Kubus w zależności od sytuacji będzie musiała być: matką Antka, przyjaciółką, kochanką, rozjemcą, spowiedniczką, powiernicą tajemnic, stróżem prawa, obyczajów i zdrowego rozsądku. Ale przede wszystkim jeszcze raz będzie musiała zawalczyć o siebie i swoją miłość. Sprawy uczuciowe pani weterynarz są bowiem nieuporządkowane. W czwartym sezonie „Blondynki” wątki osobiste są ściśle splątane z wątkiem społecznym – uratowany przez społeczność Majaków Rezerwat „Trzecie Bagno” tym razem na celownik weźmie władza powiatowa. Majaki mają się stać centrum „turystyki ptasiej”. W sprawę zostanie zamieszany doktor Fus, który – mimo woli – ma zostać Prezydentem Stowarzyszenia patronującego budowie. Przy Sylwii w Majakach na stałe już zagości jej przyjaciółka z Warszawy – Jagna. Będzie nie tylko nieocenionym wsparciem dla pani weterynarz, ale też na stałe zaistnieje w krajobrazie podlaskiej wsi. Wielkiej próbie zostanie poddana także miłość Majki i Maneja. Kłopoty biznesmena zaczną się, gdy w Majakach pojawi się jego kolega z komandosów, niejaki Figo-Fago. Splot okoliczności sprawi, że sprawy firmy trumniarskiej na jakiś czas weźmie w swoje ręce Majka. Równie emocjonująca będzie relacja wójta i Oksany, która musi wrócić na Ukrainę, by uwolnić się od przeszłości. Zostawia swoją córeczkę Nataszę pod opieką wójta, który czuje się oszukany i szaleje z zazdrości. Gdy Oksana wróci, w ślad za nią w Majakach pojawi się jej przeszłość. Czwarty sezon „Blondynki” to także zawirowania w związkach Elwirki i Auguścika, który omal nie ulegnie pewnej pokusie; nieoczekiwanie zachwieje się uczucie komendant Zioło i Romka, Pula-Hula rzuci się w wir poszukiwań nowej miłości.

W czwartej odsłonie serialu pojawią się m.in.: Joanna Moro, Krzysztof Gosztyła, Andrzej Grabowski, Magdalena Schejbal, Izabela Dąbrowska, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kiersznowski, Tomasz Borkowski, Liliana Głąbczyńska-Komorowska, Marian Dziędziel, Mariusz Ostrowski i Ewa Kasprzyk.

„Blondynka”, IV sezon

Premiera: niedziela, 6 grudnia, godzina 20:25

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *