4. sezon serialu „Ray Donovan” od 7 sierpnia w HBO3 i HBO GO

Najnowszy, 4. sezon serialu „Ray Donovan” będzie można oglądać już od 7 sierpnia 2016 roku w każdą niedzielę w HBO3 i HBO GO. W rolach głównych występują Liev Schreiber oraz nagrodzony Złotym Globem za swoją rolę Jon Voight. Pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany o godzinie 22:00 w HBO3, a także będzie dostępny w serwisie HBO GO.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

„Ray Donovan” to pełen dramatyzmu i zaskakujących zwrotów akcji serial, który opowiada o największych tajemnicach Los Angeles i człowieku, który robi wszystko, by nie ujrzały one światła dziennego. Tytułowy bohater (w tej roli Liev Schreiber) jako prywatny konsultant szybko i zdecydowanie rozwiązuje, niekoniecznie legalnie, nietypowe problemy sławnych i bogatych mieszkańców Miasta Aniołów. Jednak ostatnie wydarzenia pokazały, że Ray ma coraz większe kłopoty, by utrzymać się na powierzchni. Znany z wybuchowego charakteru mężczyzna musi poradzić sobie nie tylko z kłopotliwym ojcem (Jon Voight), ale i z coraz bardziej dramatycznymi wydarzeniami, które mają miejsce wokół niego. W czwartym sezonie na Ray’a Donovana czekają kolejne wyzwania, ale i pojawi się nadzieja na to, że odnajdzie on w życiu upragniony spokój.

W roli głównej tytułowego Ray’a Donovana występuje trzykrotnie nominowany za swoją kreację do Złotego Globu Liev Schreiber („Spootlight”, „Kamerdyner”). W serialu widzowie zobaczą również wyróżnionego Złotym Globem za rolę Mickey’ego Donovana Jona Voighta („Nocny kowboj”), Paulę Malcomson (seria filmów „Igrzyska śmierci”, serial HBO „Deadwood”), Eddie’ego Marsana („Emperor”, „Wstrząs”), Dasha Mihoka („Zanim się obudzę”, „Anatomia strachu”) oraz Kerris Dorsey (serial „Bracia i siostry”). Serial jest produkcją stacji Showtime.

Pierwszy odcinek nowego, 4. sezonu serialu „Ray Donovan” będzie mieć swoją premierę w HBO3 w niedzielę, 7 sierpnia o godzinie 22:00, powtórki w HBO – w soboty o godzinie 20:10. Produkcja będzie również dostępna w HBO GO. Kolejne premierowe odcinki będą emitowane co tydzień w niedziele w HBO3.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *