400 godzin transmisji z IE Baku 2015 na antenach Polsatu

W najbliższy piątek 12 czerwca 2015 roku po raz pierwszy w historii rozpoczną się Igrzyska Europejskie, które zostaną rozegrane w stolicy Azerbejdżanu – Baku. Telewizja POLSAT, zaplanowała do 28 czerwca ponad 400 godzin transmisji z tej nowej imprezy sportowej, która odbędzie się pod auspicjami Europejskiego Komitetu Olimpijskiego. Wśród 6 tysięcy sportowców, którzy powalczą o medale znalazło się 213 reprezentantów Polski.

Bezpośrednie relacje z Baku będzie można oglądać przez 17 dni rywalizacji na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News. Piątkową ceremonię otwarcia, którą będzie można zobaczyć w ogólnodostępnym Polsacie Sport News o godzinie 18:00 skomentuje Przemysław Iwańczyk. Rywalizację w poszczególnych dyscyplinach w trakcie całych Igrzysk na antenach sportowych Polsatu będzie komentowało ponad 15 dziennikarzy i ekspertów m. in.: Grzegorz Jędrzejewski, Andrzej Supron, Andrzej Janisz, Jerzy Mielewski, Łukasz Grass, Marcin Lepa, Janusz Pindera, Artur Partyka, Adam Romański, Łukasz Jurkowski i Danuta Dmowska – Andrzejuk. Gospodarzami studia będą Jerzy Mielewski, Krzysztof Wanio i Paweł Sikora. Codziennie o godzinie 23:00 w Polsacie Sport Extra (od piątku do niedzieli), a w następnie w Polsacie Sport będzie można oglądać godzinny magazyn podsumowując najważniejsze wydarzenia dnia Igrzysk, ze szczególnym uwzględnieniem występów naszych reprezentantów.

Biało-czerwoni podczas Igrzysk Europejskich Baku 2015 wystąpią w takich dyscyplinach sportowych jak: gimnastyka, pływanie, skoki do wody, pływanie synchroniczne, zapasy, boks, judo, kajakarstwo, łucznictwo, sambo, szermierka, strzelectwo, badminton, kolarstwo (górskie i szosowe), taekwondo olimpijskie, triathlon, tenis stołowy, siatkówka plażowa i halowa.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *