400 odcinków programu „Państwo w Państwie”

W niedzielę, 9 maja, widzowie Polsatu i Polsat News zobaczą 400. odcinek programu „Państwo w Państwie”. Jeden z najważniejszych programów interwencyjnych w Polsce, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, od 10 lat piętnuje przypadki nadużywania prawa w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel.

Sprawdź godziny emisji audycji „Państwo w Państwie” w PROGRAMIE TV

Pierwsze wydanie programu widzowie Polsatu i Polsat News mogli zobaczyć 9 października 2011 roku. Program „Państwo w Państwie” w ciągu dekady zyskał ogromną popularność. Dzięki działaniom programu m.in. dokonano istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a dziesiątki spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia. Za swoją pracę redakcja „Państwa w Państwie” była wielokrotnie nagradzana m.in. wyróżnieniem honorowym Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego, główną nagrodą XIV edycji Konkursu im. Władysława Grabskiego, a także „Złotą Wagą” Naczelnej Rady Adwokackiej czy nagrodą „Wolności słowa” i Grand Press 2012 w kategorii Publicystyka.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

400. odcinek programu „Państwo w Państwie” widzowie będą mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę, tradycyjnie o godzinie 19:30 w Polsacie i Polsat News oraz w Internecie na Ipla.tv.

Jesienią program będzie obchodził swoje 10-lecie.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *