Giro d’Italia 2021 na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze

W sobotę w Turynie wystartuje pierwszy wielki tour w roku, czyli Giro d’Italia. Dla widzów Eurosportu 1 i Eurosport Playera oznacza to ponad trzy tygodnie kolarskich emocji na najwyższym poziomie ze znakomitym komentarzem Adama Probosza i Dariusza Baranowskiego.

Sprawdź godziny transmisji Giro d’Italia w PROGRAMIE TV

104. edycja wyścigu dookoła Włoch rozpocznie się jazdą indywidualną na czas w Turynie. Na starcie Giro d’Italia zobaczymy gwiazdy peletonu na czele z Vincenzo Nibalim (Trek – Sagafredo), Eganem Bernalem (INEOS Grenadiers), Mikelem Landą (Bahrain – Victorious), Simonem Yatesem (Team BikeExchange) i Remco Evenepoelem (Deceuninck – Quick Step). W pierwszym wielkim tourze w tym roku wystąpi trzech Polaków: Tomasz Marczyński (Lotto Soudal), Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe) i Łukasz Wiśniowski (Team Qhubeka ASSOS).

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Peleton przejedzie blisko 3500 km w 13 regionach Włoch. Na zakończenie wyścigu 30 maja w Mediolanie ponownie czeka nas indywidualna jazda na czas. Na trasie znajdzie się również sześć etapów płaskich, siedem pagórkowatych i sześć górskich. Eurosport 1 i Eurosport Player pokażą na żywo każdy z 21 etapów Giro. Komentarz na najwyższym poziomie zapewni duet Adam Probosz – Dariusz Baranowski.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *