5-11 lipca w PULS 2

Na dni 5-11 lipca telewizja PULS 2 przygotowała wiele nowości w swojej ofercie programowej skierowanej do całej rodziny. W tym tygodniu PULS 2 pokaże nowe odcinki seriali dla najmłodszych – „Wspaniałe zwierzaki”, „Było sobie życie” i „Wojownicze Żółwie Ninja” oraz nowy serial „Kotopies”.

Dla młodych widzów stacja przygotowała także pełnometrażowe propozycje, a wśród nich animacje: „Pradawny ląd: pierwsza, wielka przygoda”, „Barbie i 12 Tańczących Księżniczek”, „Barbie Syrenkolandia”, oraz pełnometrażowe propozycje z cyklu Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: „Żabi król” i „Muzykanci z miasta Bremy”. W piątkowe popołudnie na widzów czeka kolejna część z serii filmów o wodzu Winnetou – „Winnetou i Apanaczi”, następnie film dla młodzieży „Czarne stopy”. W piątkowy wieczór nieco starsi widzowie zobaczą film przygodowy z Jackiem Chanem – „Zbroja boga II” oraz film „Hiszpańska intryga”. Na antenie pojawią się także: premierowe odcinki seriali dokumentalnych: „Niezwykłe iluzje”, „Handlarz doskonały” i „Łowcy okazji”.

„Winnetou i Apanaczi” – PREMIERA
przygodowy, RFN, Włochy, Jugosławia 1966, reż. Harald Philipp, wys. Lex Barker, Pierre Brice, Götz George
„Winnetou i Apanaczi” to kolejna część przygód dzielnego wodza Winnetou. Winnetou, dzielny Indianin z plemienia Apaczów i jego niepokonany w walce na pięści, białoskóry przyjaciel Old Shatterhand, wspólnie występują w obronie czci pięknej Metyski Apanaczi. Obaj bronią jej przed strasznymi desperados, którzy chcą ograbić ją z odziedziczonych bogactw. Wielu z nich zjednoczyło się pod wodzą siejącego grozę Curly Billa. Bandyci, jak zjawy, przemierzają prerię, szerząc strach i przerażenie. Gdy podstępny Curly Bill dowiaduje się o legendarnej żyle złota, na indiańskich ziemiach rozpoczynają się krwawe walki.
Emisja: niedziela, 5 lipca, godzina 10:05; piątek, 11 lipca, godzina 17:55

„Czarne Stopy”
przygodowy, Polska 1986, reż. Waldemar Podgórski, wys. Marcin Kowalczyk, Sasza Depczyński, Wojciech Malajkat, Cezary Pazura
Grupa chłopców wyjeżdża na obóz harcerski. Na Marka, Felka i innych czeka wiele niesamowitych przygód. Chłopcy nazywają swój zastęp „Czarne Stopy”.
Emisja: piątek, 11 lipca, godzina 15:55

„Zbroja Boga II” – PREMIERA
przygodowy, Hongkong 1991, reż. Jackie Chan, wys. Jackie Chan, Carol 'Do Do’ Cheng, Eva Cobo, Aldo Sambrell
Główny bohater filmu „Zbroja Boga II” – Jackie to poszukiwacz przygód. Dostaje kolejne zadanie od Barona Scappisa. Według jego opowieści pod koniec II Wojny Światowej niemiecki nazistowski rząd postanowił ukryć złoto, które zostało zrabowane podczas wojny w Europie. Ukryli je w tajnej fortecy na Saharze. Stany Zjednoczone chcą odzyskać łupy wojenne i przeznaczyć je na cele dobroczynne. Jackie ma za zadanie zlokalizować i odzyskać skarb.
Emisja: piątek, 11 lipca, godzina 19:50

„Hiszpańska intryga” – PREMIERA
przygodowy, Hiszpania 2011, reż. Jose Ramon Ayerra, wys. David Janer, Javier Gutiérrez, Francis Lorenzo
W stolicy królestwa Hiszpanii zostaje zorganizowany zjazd przedstawicieli Francji, Anglii i Portugalii. Pozornie wydaje się, że kraje te spotykają się w związku z zawarciem pokoju… Niestety, wkrótce okazuje się, że ich prawdziwy plan dotyczy inwazji i podzielenia hiszpańskiego królestwa pomiędzy siebie. W związku z tym dochodzi do spisku na życie króla. Piękna córka króla – Beatriz – prosi tajemniczego bohatera – Czerwonego Orła – o pomoc w ratowaniu życia swojego ojca.
Emisja: piątek, 11 lipca, godzina 23:00

„Pradawny ląd: pierwsza, wielka przygoda”
animacja, Irlandia, USA 1988, reż. ,brak danych nie czytają(reż wer pol), Don Bluth
Malutki brachiozaur o imieniu Liliput nagle zostaje sam. Wyrusza więc w podróż aby odnaleźć legendarną Wielką Dolinę i po drodze spotyka cztery inne młode dinozaury. Podczas ich wyprawy przez dziki i nieprzyjazny kraj mali śmiałkowie spotykają głodne drapieżniki i podejmują niebezpieczne wyzwania. Zdobywają nowe doświadczenia i przekonują się jak ważna jest przyjaźń.
Emisja: niedziela, 5 lipca, godzina 9:25

„Barbie i 12 Tańczących Księżniczek”
animacja, USA 2006, reż. Greg Richardson, Joanna Wizmur(reż wer polskiej), Terry Klassen
W przepięknym, wypełnionym szczęściem i muzyką zamku, mieszka nie jedna, nie dwie, a dwanaście tańczących księżniczek! Niestety, zostają one pogrążone w smutku, gdy żądna korony, okrutna Rowena rzuca zły urok na dobrego króla – ich ojca. Najbardziej utalentowana z sióstr – piękna Genevieve – odkrywa jednak sekretne przejście do cudownej, magicznej krainy. Czy Genevieve i jej siostry zdołają powstrzymać Rowenę, ocalić ojca oraz przywrócić radość, muzykę i taniec do zamku?
Niezwykła, pełna magii, roztańczona opowieść z Barbie w roli głównej.
Emisja: poniedziałek, 7 lipca, godzina 15:50

„Barbie Syrenkolandia”
animacja, USA 2006, reż. Walter P. Martishius, William Lau
Elina wyrusza w magiczną, podwodną podróż do Syrenkolandii, by ocalić swego przyjaciela Nalu – księcia syren. Nalu został porwany, przez zwolennika Laverny, który pragnie uczynić ją najpotężniejszą w całej Wróżkolandii. Elina ma niewiele czasu, aby powstrzymać złoczyńców. Będzie potrzebowała pomocy Nori – upartej syrenki, która nie ufa obcym. Przekonanie do siebie Nori, okaże się dla Eliny niełatwym zadaniem, ale najtrudniejsze jeszcze przed nią… Uratowanie Nalu może wymagać największego poświęcenia w jej życiu: utratę skrzydeł.
Emisja: wtorek, 8 lipca, godzina 16:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Żabi Król”
baśń, Niemcy 2008, reż. Franziska Buch, wys. Sidonie von Krosigk, Friedrich von Thun, Richy Müller
Piękna królewna w zamian za pewną przysługę obiecuje żabie przyjaźń i towarzystwo. Niezadowolona z tego, że musi dotrzymać słowa, rzuca ropuchą o ścianę. Ku zdziwieniu dziewczyny, żaba przemienia się w królewicza.
Emisja: środa, 9 lipca, godzina 16:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Muzykanci z miasta Bremy”
baśń, Niemcy 2009, reż. Dirk Regel, wys. Anna Fischer, Johannes Zirner
Osioł, pies, kot i kogut decydują się na ucieczkę z domu, gdy ich właścicielka – Marta postanawia zrobić z nich obiad. Czwórka przyjaciół próbuje swojego szczęścia jako zespół muzyków i poetów w mieście zwanym Bremen…
Emisja: czwartek, 10 lipca, godzina 16:00

„Wojownicze Żółwie Ninja”
animacja, USA 2012, reż. Elżbieta Kopocińska(reżyser wersji polskiej)
Kontynuacja kultowej kreskówki „Wojownicze Żółwie Ninja”. Nowa seria w zabawny sposób przedstawia losy niecodziennych Żółwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki – ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter – zmutowany szczur, który ich wychował. 16 letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy środowiskiem Żółwi, a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Yorku. Na przedmieściach tego ogromnego miasta mają oni bowiem swoją kryjówkę. Stawiają czoła licznym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się ukochaną pizzą. W nowej serii „Wojowniczych Żółwi Ninja”, bohaterowie zaczynają rozumieć sens swojego istnienia. Odkrywają swoje przeznaczenie – zostali stworzeni do roli bohaterów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20

„Wspaniałe zwierzaki”
animacja, USA 2006
Serial „Wspaniałe zwierzaki” opowiada o śwince morskiej Linny, kaczuszce Ming Ming i żółwiu Tucku, którzy mieszkają w przedszkolu i są ulubieńcami dzieci. Każdego dnia po wyjściu dzieci do domu, trójka przyjaciół odbiera telefon z wezwaniem o pomoc i zamienia się w rozśpiewaną super-drużynę. Zwierzątka budują z przedszkolnych klocków i zabawek magiczną latającą łódkę i wyruszają na ratunek zagrożonym zwierzętom lub roślinom. Podróżują po kontynentach, latają w kosmos, nieraz nawet przenoszą się w czasie. W trakcie swoich wypraw przeżywają niesamowite przygody i napotykają trudne do rozwiązania problemy
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:55

„Kotopies” – PREMIERA
animacja, USA 1998
Główni bohaterowie serialu „Kotopies” to złączeni ze sobą kot i pies. Pierwszy z nich uważa się za bystrego, eleganckiego i wysublimowanego. W wizerunku przeszkadza mu jego „ogon” czyli pies – głośny i naiwny, który kocha rock’n’rolla, żarcie i patyki. Kot marzy jedynie o spokojnym życiu na kanapie. Choć nie mają ze sobą nic wspólnego, kochają się jak bracia. Razem przeżywają różne przygody i stawiają czoła rozmaitym opryszkom.
Premiera: piątek, 11 lipca, godzina 13:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„Było sobie życie”
animacja, Francja 1985
Zabawny serial, który w dowcipny i pouczający sposób przedstawia ludzkie ciało, jego ewolucję i funkcjonowanie. Zaczynając od najprostszej komórki pokazuje rolę poszczególnych narządów we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Poznajemy układy i narządy, a także dowiadujemy się na przykład po co nam mózg i jak działa. Bohaterami są komórki, wirusy, bakterie oraz cały system kontroli i zarządzania. Dowiadujemy się między innymi jak w ciele matki rozwija się płód, w jaki sposób organizm walczy z chorobami i dlaczego po większym wysiłku mamy zakwasy.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:20

„Niezwykłe iluzje”
dokumentalny, Kanada 2009
Bohaterem programu „Niezwykłe iluzje” jest kanadyjski fizyk i magik Luc Langevin. Jako punkt wyjścia do swoich magicznych sztuczek, którymi zadziwia nawet najbardziej sceptycznych przychodniów, wykorzystuje zasady świata nauki. Podczas swoich ulicznych przestawień korzysta z codziennych przedmiotów i wykonuje sztuczki, które oszałamiają publiczność.
Emisja: sobota, godzina 14:00

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: sobota, godzina 15:00; poniedziałek, godzina 19:35

„Handlarz doskonały”
dokumentalny, Kanada 2012
„Handlarz doskonały” to serial śledzący codzienne życie Jeffa Schwarza, który zarobił fortunę dzięki umiejętnemu prowadzanie transakcji kupna i sprzedaży.
Emisja: sobota, godzina 15:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *