5- 11 października w PULS 2

Filmy animowane „Proszę Słonia” i „Tajemniczy Ogród” w weekendowym kinie familijnym, premierowe odcinki programu „Boso przez świat” Wojciecha Cejrowskiego oraz niedzielny horror „Postal” to główne atrakcje nadchodzącego weekendu. W tygodniu jak zawsze PULS 2 zadba o najmłodszych widzów. Ulubione kreskówki, emitowane są teraz w wydłużonym paśmie JUNIOR TV (pn.-pt., godzina 8:00-19:00) wraz z animacjami pełnometrażowymi oraz filmami familijnymi. W tym tygodniu będą to m.in. „Ale robale”, „Dwanaście prac Asterixa”, „Lucky Luke: Daisy Town” oraz seria „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm”.

Doskonałą rozrywkę i mocne wrażenia zapewni piątkowe pasmo „Emocjonujące piątki”, w którym pojawią się premierowe odcinki „WWE Superstars – Gwiazdy Wrestlingu”, reality „W poszukiwaniu mistrzów” z udziałem zawodników MMA oraz nowe odcinki nieprzewidywalnego, kontrowersyjnego „Jerry Springer Show”. W piątek o północy „Operacja Hades” z Mirą Sorvino, laureatką Oscara za drugoplanową rolę w filmie Woody’ego Allena „Jej wysokość Afrodyta”.

„Proszę słonia”
Animacja, Polska 1979
Film animowany opowiadający o przygodach porcelanowego słonia i jego małego przyjaciela Pinia. Pinio bardzo nie lubi swojego niskiego wzrostu. Jego największym przyjacielem staje się przypadkowo znaleziony porcelanowy słoń. Chłopiec dokarmia go porcjami witamin, których sam nie znosi i w końcu figurka słonia przybiera spore rozmiary. Pinio nadaje słoniowi imię Dominik. Wkrótce ogromy słoń zaczyna budzić duże zainteresowanie i grozi mu sprzedanie do cyrku.
Emisja: sobota, 5 października , godzina 8:45

„Wojciech Cejrowski. Boso”
Dokumentalny, Polska 2013
Kontynuacja serii „Boso przez świat” Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych?
Emisja: sobota, 5 października, godzina 10:05 i niedziela, 6 października, godzina 11:20

„Tajemniczy ogród”
Familijny, Wielka Brytania, USA 1994 reż. Dave Edwards
Piękna adaptacja klasycznej powieści dla dzieci autorstwa Frances Hodgson Burnett.
Mary, po śmierci rodziców, zostaje wysłana do Misselthwaite Manor w Yorkshire w Anglii. W posiadłości tej mieszka jej garbaty wujek – Archibald Craven – powściągliwy Anglik, którego nigdy wcześniej nie spotkała. Po przybyciu na miejsce, Mary nie umie odnaleźć się w nowym otoczeniu. Nie ma przyjaciół, z którymi mogłaby się bawić ani kogoś, z kim mogłaby porozmawiać. Pewnego dnia pokojówka opowiada jej o tajemniczym ogrodzie ukrytym gdzieś na terenie posiadłości. Wkrótce Mary znajduje do niego wejście. Odkrywa tam piękno, którego nie widziała nigdy wcześniej oraz jeszcze większy sekret, skrywany w długich korytarzach samotnej rezydencji…
Emisja: niedziela, 6 października, godzina 8:45
poniedziałek, 7 października, godzina 15:55

„Postal”
Horror, Kanada 2007 reż. Uwe Boll wys. Jackie Tohn, Michael Benyaer, Chris Copolla
Film niemieckiego reżysera Uwe Bolla, powstały na podstawie popularnej gry „Postal”. Główny bohater, Postal Dude to życiowy nieudacznik. Nie może znaleźć pracy, opieka społeczna odmawia mu pomocy i jeszcze mieszka w przyczepie ze swoją tłustą i zrzędzącą żoną. Postal razem ze swoim wujem Davem, który także ma problemy finansowe, obmyślają pewien sprytny plan kradzieży pieniędzy. Nie wiedzą, że znajdujący się w ich miasteczku – Paradise – Talibowie mają również złowrogi plan, który może zaszkodzić Postalowi i Dave’owi.
Emisja: niedziela, 6 października , godzina 21:00

„Ale Robale”
Animacja, USA reż. Maryla Brzostyńska (reż. wersji polskiej)
Poznaj świat owadów. Troje przyjaciół: Prędki, Kujon oraz Trzepotka zabiorą cię w pełną przygód podroż tam gdzie spotyka się przeszłość z przyszłością , tradycja ze współczesnością, gdzie rozrabiają Ale Robale! Dołącz do nich – nie czekaj!
Emisja: wtorek, 8 października, godzina 15:55

„Dwanaście prac Asterixa”
Animacja, Francja 1976 reż. Renee O’Connor, Henri Gruel
Cezar proponuje Galom układ. Jeśli uda im się z powodzeniem wykonać 12 zadań specjalnych, odda w ich ręce rzymskie imperium. Jeśli odniosą porażkę, będą musieli się poddać… Asterix jest gotowy podjąć wyzwanie. Tym bardziej, że jest w posiadaniu magicznej mikstury!
Emisja: środa, 9 października, godzina 15:55

„Lucky Luke: Daisy Town”
Animacja, Francja 1970 reż. René Goscinny
Dziki Zachód. Wypełniony pasażerami pociąg, zatrzymuje się w miejscu, gdzie rośnie… jedna stokrotka. Podróżnicy biorą to za dobry znak i postanawiają się tam osiedlić. Nadają miejscu nazwę Daisy Town. Z biegiem lat, z początku wyjątkowe miasteczko, zmienia się jednak na gorsze. Zaczyna tu rządzić gang Daltonów. Na szczęście nowym szeryfem Daisy Town zostaje samotny kowboj Lucky Luke…
Emisja: czwartek, 10 października, godzina 15:55

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śnieżka i Różyczka”
Baśń, Niemcy 2012 reż. Sebastian Grobler wys. Daniel Axt, Detlev Buck, Jule Ronstedt, Liv Fries, Sonja Gerhardt, Thomas Rühmann
Dawno temu żyły sobie dwie siostry, które mieszkały z matką w leśnej chatce. Wszyscy zazdrościli kobiecie pięknych i mądrych córek. Pewnego dnia do ich domu przybywa tajemniczy gość – wielki niedźwiedź. Wkrótce okazuje się, że jest to książę, na którego zły karzeł rzucił klątwę. Dziewczyny postanawiają pomóc księciu wrócić do dawnej postaci.
Emisja: piątek, 11 października, godzina 16:10

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Wieloskórka”
Baśń, Niemcy 2012 reż. Christian Theede wys. Adrian Topol, André Kaczmarczyk, Fritz Karl, Henriette Confurius, Nina Gummich
Dawno dawno temu żył sobie król, którego żona niedawno zmarła. Obiecał jej przed śmiercią, że poślubi jedynie kobietę, która będzie równie piękna jak ona. Niestety, jedyna, która dorównuje urodą jest jego własna córka! Księżniczka Lotte jest zbulwersowana planem ojca. Dlatego też ucieka z pałacu i znajduje schronienie w lesie. Tam, spotyka młodego księcia – Jacoba…
Emisja: piątek, 11 października, godzina 17:40

„WWE Superstars – Gwiazdy Wrestlingu”
Sportowy, USA 2013
Specjalnie dla fanów rozrywki sportowej wyjątkowy program, w którym największe gwiazdy WWE Superstars oraz piękne i powalające WWE Divy, spotykają się w jednym ringu, tworząc wielkie widowisko, przepełnione zaciętą rywalizacją.
Emisja: piątek, 11 października, godzina 20:00

„W poszukiwaniu mistrzów”
Reality TV, USA
Jimmy Smith i Doug Anderson, światowej klasy zawodnicy MMA szkolą się u mistrzów sztuk walk (m.in. Kung-fu, Karate Kyokushin, Savate, Hapkido, Muay Thai i Krav Maga) w różnych zakątkach świata.
Emisja: piątek, 11 października, godzina 21:00

„Jerry Springer Show”
Reality show, USA 2009
Nowe odcinki nieprzewidywalnego, kontrowersyjnego i szalonego talk show Jerry’ego Springera. Prowadzący show konfrontuje ze sobą największych wrogów. Mąż przeciw kochankowi, czy też kobiety rywalizujące o tego samego mężczyznę – nieprzewidywalne pojedynki słowne z pewnością zaskoczą widzów. W rozwiązywaniu konfliktów ma pomóc prowadzący, widownia i zawsze gotowa do akcji ochrona. Najbardziej szokujące tematy, wbijające w fotel dyskusje – tego nie można przegapić!
Emisja: piątek, 11 października, godzina 22:00

„Operacja Hades”
Akcja, USA 2006 reż. Mick Jackson wys. Mira Sorvino, Azdin Zaman, David L. Murphy
Trzy osoby z różnych stron świata umierają po zetknięciu się z nieznanym, podobnym do Ebola, wirusem. Główny Instytut Badań Chorób Zakaźnych w Stanach Zjednoczonych (USAMRIID) zostaje postawiony w stan gotowości. Były agent jednostki Covert One – Pułkownik Jon Smith – jedzie przeprowadzić wywiad z rodzinami ofiar. Jego narzeczona doktor Sophie Amsden staje na czele zespołu badawczego w USAMRIID. Wkrótce, zarażona wirusem, umiera. Niedługo potem Smith odkrywa, że śmierć Sophie nie była przypadkowa. Światu grozi pandemia, gdyż wirus jest w niepowołanych rękach i w każdej chwili może się rozprzestrzenić.
Emisja: piątek, 11 października, godzina 00:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *