5-11 października w TV Puls

W tygodniu 5-11 października w TV Puls pojawią się kolejne premierowe odcinki znanej serii podróżniczej „Wojciech Cejrowski. Boso” kręcone na Karaibach. To znakomita seria programów dokumentalnych, kontynuacja „Boso przez świat”, w których podróżnik Wojciech Cejrowski w niepodrabialny sposób przybliża widzom egzotyczne cywilizacje. Oprócz tego stacja jak zwykle pokaże kilka mocnych filmów. W Mocnym Sobotnim Kinie tym razem „Mściciel” – w roli głównej: Jean-Claude Van Damme. Z kolei w Niedzieli z Gwiazdami kultowy „Resident Evil” z piękną Millą Jovovich. Ponadto TV Puls pokaże kolejny odcinek swojego programu „BANKOMAT. Wyścig z czasem”, film „Nieustraszony” z legendą kina akcji Jetem Li oraz kontynuację serii o morderczej laleczce Chucky.

„Kubuś i Hefalumpy”
animacja, USA 2005, reż. wersji polskiej: Joanna Wizmur, wyst.: Jacek Czyż, Jan Prochyra, Joanna Wizmur, Maciej Kujawski, Monika Błachnio, Ryszard Nawrocki, Tomasz Steciuk, Wit Apostolakis-Gluziński
Pewnego dnia w Stumilowym Lesie pojawia się tajemniczy i dziwny dźwięk, który odbija się echem między drzewami… Szybko okazuje się, że dźwięk ten może wydawać jedynie Heffalump! Mieszkańcy lasu ruszają na jego poszukiwania i zastawiają pułapki. Tymczasem Maleństwo przypadkiem spotyka Heffalumpa o imieniu Lumpek i przekonuje się, że jest on bardzo przyjacielski i skory do zabawy. Nie może zrozumieć dlaczego inni są tak przerażeni i czemu Lumpek tak boi się jego przyjaciół.
Przepełniona ciepłem i humorem niezapomniana przygoda stanowi wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny.
Emisja: sobota, 5 października, godzina 11:50

„Mściciel”
akcja, USA/ Francja/ Niemcy/ Republika Południowej Afryki 2004, reż. Philippe Martinez, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Simon Yam, Philip Tan
Typowy twardziel – Ben Archer – postanawia odejść z pracy i rozpocząć spokojne życie z rodziną. W tym samym czasie jego żona, pracownica biura imigracyjnego, bierze pod swoją opiekę małą Kim, znalezioną wśród chińskich uchodźców, ściągając tym samym śmiertelne niebezpieczeństwo na swoją rodzinę.
Emisja: sobota, 5 października, godzina 20:00

„Dwanaście prac Asterixa”
animacja, Francja 1976, reż. Renee O’Connor, Henri Gruel
Cezar proponuje Galom układ. Jeśli uda im się z powodzeniem wykonać dwanaście zadań specjalnych, odda w ich ręce rzymskie imperium. Jeśli poniosą porażkę, będą musieli się poddać… Asterix jest gotowy podjąć się wyzwania. Tym bardziej, że jest w posiadaniu magicznej mikstury!
Emisja: niedziela, 6 października, godzina 12:15

„Resident Evil”
horror, Francja/ Niemcy/ USA/ Wielka Brytania 2002, reż. Paul Anderson, wyst.: Mila Jovovich, Michelle Rodriguez, Eric Mabius, James Purefoy
Głośny horror luźno oparty na popularnej na świecie grze komputerowej pod tym samym tytułem. W supertajnym ośrodku pewnej korporacji naukowcy zarażają się wirusem, który zamienia ich w zombie. Korporacja, by nie dopuścić do wydostania się wirusa z laboratorium, wysyła na miejsce oddział komandosów. Dochodzi do krwawego starcia. Ten mroczny i pełen akcji obraz bardzo umiejętnie wykorzystuje jeden z ulubionych motywów filmowców – walkę z zombie. Dodatkowym atutem filmu jest postać Alice, grana przez piękną Milę Jovovich.
Emisja: niedziela, 6 października, godzina 20:00

„Wojciech Cejrowski. Boso”
dokumentalny, Polska 2013
„Wojciech Cejrowski. Boso” to odświeżona formuła i jednocześnie kontynuacja znanej serii „Boso przez świat”, cyklu podróżniczego Wojciecha Cejrowskiego. Tytuł programu wziął się nie tylko stąd, że podróżnik preferuje chodzenie bez butów po dżungli, sawannie, prerii czy pustyni. Boso, czyli naturalnie, bez poczucia wyższości i z humorem. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych?
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 10:00

„Larwy śmierci”
horror, Niemcy/ USA/ RPA 2006, reż. Nicholas Mastandrea, wyst.: Michelle Rodriguez, Oliver Hudson, Taryn Manning
Kiedy amerykański koncern naftowy rozpoczyna eksperymentalne wiercenia na rozległej pustyni Mongolii przez przypadek trafia na gniazdo. Okazuje się, że to siedlisko śmiertelnie niebezpiecznych larw, które szybko zaczynają się rozmnażać i rozprzestrzeniać zabijając każdego kto stanie im na drodze. Jedyną osobą, która może powstrzymać śmiercionośne robaki jest pewien łowca skarbów i poszukiwacz przygód…
Emisja: poniedziałek, 7 października, godzina 20:00

„Zagłada planety Ziemia”
katastroficzny, USA 2009, reż. Nick Lyon, wyst.: Luke Goss, Marina Sirtis, Colin Salmon
David Wyndham jest wybitnym fizykiem i kierownikiem grupy naukowców, pracujących nad innowacyjnym projektem atomowym. Prace badawcze i konstrukcyjne są prowadzone na zlecenie ONZ, której przedstawicielką jest bezwzględna Paxton. Celem przedsięwzięcia jest zapewnienie Europie jak największej ilości energii. Mają temu służyć trzy superskomplikowane zderzacze najnowszej generacji, umiejscowione w Genewie, Barcelonie i Orleanie. Z nieznanych powodów usytuowany we Francji akcelerator eksploduje. Wybuch niszczy niemal cały kraj, włącznie z Paryżem i zabija 30 milionów ludzi. Głównym podejrzanym staje się jeden z naukowców z ekipy Wyndhama, Raja. David musi odkryć, co lub kto stał za katastrofalnym wybuchem, który zmienił ekonomiczne i ekologiczne oblicze Ziemi.
Emisja: wtorek, 8 października, godzina 20:00

„Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu”
przygodowy, USA 2008, wyst.: Ivan Sergei, Joanne Kelly, Mario Bassil, Susan Ward, Thure Riefenstein
Szalony poszukiwacz skarbów – Jack Hunter – udaje się do Syrii. Pragnie kontynuować rozpoczętą przez swojego ojca misję odnalezienia cennego skarbu, który według niego został ukryty przez mieszkańców miasta. Jack chce za wszelką cenę nie tylko odnaleźć ukryte bogactwo, ale również morderców, którzy pozbawili życia jego ojca. Na trop archeologa wpadają wkrótce konkurenci, którzy jako pierwsi pragną dotrzeć do skarbu. Rozpoczyna się wyścig z czasem…
Emisja: środa, 9 października, godzina 20:00

„BANKOMAT. Wyścig z czasem”
reality show, Polska 2013
Trzeci odcinek programu „BANKOMAT. Wyścig z czasem”, nowego reality show TV Puls, w którym można wygrać duże pieniądze. Gospodarzem programu jest aktor Rafał Cieszyński. W tym wyjątkowym reality show liczy się spryt i szybkość. Akcja nowego programu TV Puls dzieje się w „miejskiej dżungli”, wśród samochodów i gąszczu budynków. W każdym odcinku zamknięty w bankomacie bohater programu musi tak kierować wybranymi przez siebie pomocnikami – swoimi znajomymi lub przypadkowymi przechodniami – by ci znaleźli w różnych zakątkach miasta każdą z czterech cyfr kodu PIN. Gracz jest wyposażony jedynie w smartfon, który umożliwia mu kontakt ze światem zewnętrznym. Cztery cyfry, cztery zadania, czterech różnych pomocników. Wygraną daje dopiero wprowadzenie kodu PIN. Ale to nie wszystko: z każdą minutą upływającego czasu stan konta w bankomacie zmniejsza się. „Bankomat. Wyścig z czasem” przytrzyma w napięciu tak, jak dobry film akcji!
Emisja: środa, 9 października, godzina 22:00

„Ace Ventura: Psi detektyw”
komedia, USA 1994, reż. Tom Shadyac, wyst.: Jim Carrey, Cortney Cox
Psi detektyw – Ace Ventura – jest wielkim miłośnikiem zwierząt, w pełni oddanym swojej pracy. Pewnego dnia, przebrany za dostawcę, porywa psa właścicielowi, który jego zdaniem źle traktuje swojego pupila. Następnie przywozi szczeniaka do swojego domu, w którym… ma prawdziwe zoo! Niebawem Ventura, jako najlepszy detektyw, zostaje zatrudniony do poszukiwań delfina, który znika z delfinarium w Miami. Ma niewiele czasu na znalezienie delfina, który jest maskotką miejscowej drużyny futbolowej, dla której zbliża się ważny mecz. Poszukiwania szalonego detektywa pełne są komicznych sytuacji.
Emisja: czwartek, 10 października, godzina 20:00

„Nieustraszony”
akcja, Chiny/ Hongkong/ USA 2006, reż. Ronny Yu, wyst.: Jet Li, Brandon Lea
Przeznaczenie rodzi wojownika, odwaga tworzy bohatera! Oparty na faktach film opowiada historię młodego mistrza sztuk walki, który na skutek choroby przegrywa ważny pojedynek. Stając się pośmiewiskiem i sprowadzając hańbę na rodzinę, młody wojownik decyduje się wybrać trudną drogę ku odkupieniu. By odzyskać tytuł i utracony szacunek będzie musiał walczyć z okrutnym i bezlitosnym przeciwnikiem.
Emisja: piątek, 11 października, godzina 20:00

„Laleczka Chucky: Następne pokolenie”
horror, USA/ Rumunia 2004, reż. Don Mancini, wyst.: Steve Lawton, Hannah Spearritt, John Waters
W Hollywood powstaje horror z tytułową laleczką, mordującą ze swoją ukochaną Tiffany. Zwiastun filmu ogląda pewna lalka robiąca w cyrku za brzuchomówcę – i w tem rozpoznaje swoich rodziców. Nie mając nic do stracenia, wyrusza do Hollywood, by ich odnaleźć. Gdy już się tam dostaje, odnajduje rodziców, tyle że martwych. Wskrzesza ich rytuałem voodoo. Laleczki ożywają i nadają swojemu dziecku imię Glen. Plan filmowy dla pracujących tam ludzi staje się prawdziwym piekłem, w końcu Chucky nie jest sam – razem z Tiffany i Glenem tworzą zabójcze trio.
Emisja: piątek, 11 października, godzina 00:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *