Rodzice oglądają z dziećmi bajki w PULS 2

Najwięcej rodziców ogląda bajki z dziećmi w dni robocze w PULS 2 – wynika z sierpniowych danych Nielsen Audience Measurement. W czasie pasma Junior TV, w którym od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 17:30, PULS 2 emituje animacje, kanał jest liderem wśród kanałów nadających w tym czasie bajki w grupie widzów All 16-49 posiadających dzieci w wieku od 4 do 9 lat.

Udział w rynku PULS 2 w paśmie Junior TV (8:00-17:30) w sierpniu na poziomie 3,90% (SHR, w grupie widzów w wieku 16-49 posiadających dzieci w wieku 4-9), dał stacji pierwszą pozycję wśród wszystkich stacji telewizyjnych nadających kontent dziecięcy. Kolejne pozycje należały do Disney Jr., Disney Channel i MiniMini+.

Telewizja Puls na antenie swoich dwóch kanałów (TV Puls i PULS 2) oferuje obecnie najwięcej programów skierowanych do rodziców z dziećmi, spośród wszystkich stacji naziemnych. Skumulowane wyniki oglądalności obydwu stacji na poziomie 5% (SHR, 16-49) – w sierpniu TV Puls był na 5. miejscu w Polsce – 3,51%, a PULS 2 na 12. miejscu – 1,48% – wskazują, że widzowie oceniają bardzo pozytywnie ofertę programową Telewizji Puls skierowaną do całej rodziny.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *