5. sezon „Czarno to widzę” na FOX Comedy

Już 8 czerwca na FOX Comedy z 5. sezonem serialu Czarno to widzę powróci rodzina Johnsonów. Jak życie rodziny zmieniło się w obliczu problemów, przed którymi stanęli w poprzednim sezonie? Czy Andre i Rainbow poradzą sobie z nowymi wyzwaniami? A może ich małżeństwo będzie teraz mocniejsze niż kiedykolwiek dotychczas?

Sprawdź godziny emisji serialu „Czarno to widzę” w PROGRAMIE TV

Serial opowiada o Andre ‘Dre’ Johnsonie (Anthony Anderson, Od kołyski aż po grób, Barbershop), który pragnie wychować czwórkę swoich dzieci zgodnie z zasadami swojej kultury, pomimo że mieszka w sąsiedztwie białych i zamożnych ludzi. Niestety nie do końca podoba się to jego żonie Rainbow (Tracee Ellis Ross serial Przyjaciółki) oraz ojcu (Laurence Fishbourne, Matrix).

Dla Dre i Rainbow Johnsonów sukcesem było wysłanie najstarszej córki Zoey na Kalifornijski Uniwersytet Liberal Arts, co miało miejsce w poprzednim sezonie. Natomiast w najnowszej odsłonie produkcji ich kolejne dziecko, czyli Junior, dostanie się na Howard University, co napawa rodziców dumą. Co powiedzą, kiedy syn zamiast rozpocząć studia postanowi zrobić sobie roczną przerwę? W międzyczasie okazuje się, że młodsze dzieci Jack i Diane nie znają kultowej muzyki Prince’a! Dlatego każdy członek rodziny postanawia opowiedzieć bliźniakom o ogromnym wpływie artysty na ich życie.

Odcinek poświęcony Prince’owi będzie setnym odcinkiem produkcji. Producenci postanowili, że ten odcinek będzie istnym półgodzinnym hołdem dla muzyki i dziedzictwa „króla” Rogersa Nelsona, czyli Prince’a. W odcinku „Purple Rain” Dre, Bow oraz starsi członkowie rodziny Johnsonów postanowią uświadomić młodych bliźniaków: Jacka (Miles Brown) i Diane (Marsai Martin) jaki wpływ miała ta muzyka na ich życie. W związku z tym widzowie będą mogli obejrzeć występy muzyczne, które oddadzą hołd muzyce artysty. Wiele z piosenek takich jak: „Kiss”, „Erotic City”, „Sexy MF”, „Purple Rain” – zostało nagranych w stylu Czarno to widzę, z Andersonem, Ross, Yarą Shahidi (odtwórczyni roli Zoey, której ojcem był Afshin Shahidi – osobisty fotograf Prince’a), a Martin przebierze się nawet za zmarłego piosenkarza.

Anthony Anderson, odtwórca roli Andre „Dre” Johnsona, w jednym z programów telewizyjnych opowiedział o najnowszym sezonie:

Dobrze się bawimy pracując na planie już piąty rok. Historia, którą przedstawiamy, staje się coraz lepsza. Bardzo podoba mi się ta żywa relacja, która jest teraz pomiędzy Andre a Juniorem, który staje się mężczyzną i stawia przed swoim ojcem wyzwania, a ja jako ojciec muszę to respektować.

W serialu występują: Anthony Anderson jako Andre „Dre” Johnson, Tracee Ellis Ross jako Rainbow Johnson, Yara Shahidi jako Zoey Johnson, Marcus Scribner jako Andrew Johnson Jr., Miles Brown jako Jack Johnson, Marsai Martin jako Diane Johnson.

Sprawdź ofertę kanału FOX Comedy w PROGRAMIE TV

Czy rodzinie Johnsonów uda się dojść do porozumienia? Jak poradzą sobie z rodzinnymi problemami w tym sezonie? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się już w sobotę 8 czerwca o godz. 12:20 na FOX Comedy!

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *