Nowy film oraz spin-off „Między nami, misiami” od Cartoon Network

Cartoon Network zapowiedziało powstanie nowych przygód Grizza, Pandy i Lodomira w oryginalnej formie. Bohaterów nominowanego do nagrody Emmy hitu “Między nami, misiami” można będzie zobaczyć w filmie “We Bare Bears The Movie” oraz zabawnym, serialowym spin-offie.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

W minionych latach Grizz, Panda i Lodomir kilkakrotnie pojawiali się w wersji dziecięcej w odcinkach “Między nami, misiami”, budząc sympatię rzeszy fanów z całego świata. Zapowiedziany spin-off serialu od Cartoon Network Studios, będzie przepełniony zabawnymi przygodami bohaterów jako małych niedźwiadków.

To nie koniec dobrych wieści! Stacja ogłosiła też, że w 2020 roku będzie miała miejsce premiera “We Bare Bears The Movie” Daniela Chonga – zdobywcy nagrody Annie, pełniącego funkcję producenta wykonawczego obydwu projektów. Film przypomni fanom, jak bardzo kreskówkowi bracia mogą na sobie polegać. Kiedy ich zamiłowanie do foodtrucków i popularności w Internecie wprowadzi niespodziewane zamieszanie, misie będą musiały przeżyć dziką, zabawną i pełną niebezpieczeństw przygodę, by uciec przed zagrożeniem, które może doprowadzić do ich rozstania.

Od czasu premiery w 2015 roku produkcja „Między nami, misiami” zdobyła wiele wyróżnień, w tym BAFTA Children’s Award, nagrodę jury dla najlepszego serialu telewizyjnego na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy oraz kilka nagród Annie. Fani na całym świecie, zwłaszcza w regionie APAC, upodobali sobie kreskówkę jako ciekawe przedstawienie azjatyckiej popkultury.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *