5. sezon serialu „Balthazar” na 13 Ulicy

15 listopada na kanale 13 Ulica rozpocznie się emisja finałowego, 5 sezonu przebojowego serialu kryminalnego Balthazar! Ostatnia seria przygód francuskiego detektywa składać się będzie z 6 odcinków emitowanych co środę o 22:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Balthazar” w PROGRAMIE TV

W finałowym sezonie serialu Balthazar, tytułowy bohater (Tomer Sisley), poszukiwany przez francuską policję, ucieka w nieoczekiwane miejsce. Z kolei jego koledzy z pracy, Camille (Constance Labbé), Delgado (Yannig Samot) i Olivia (Caterina Murino) zostają zawieszeni, co wzmaga w nich uczucie apatii. W międzyczasie Eddy (Côme Levin) i Fatim (Philypa Phoenix) dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej zarządzać instytutem, a Maya (Leslie Medina) – wciąż przebywająca w więzieniu – rodzi dziecko Balthazara. Z kolei słuch zaginął o Alexandrze (Olivier Sitruk) – bracie i największym wrogu głównego bohatera. Lecz pojawienie się szczególnie diabolicznego zabójcy zmusza Balthazara do wyjścia z ukrycia. Nie wyjdzie mu to na dobre, ale też niekoniecznie na złe.

W nowych odcinkach Balthazar stawi czoła m.in. groźnemu przestępcy, który upodabnia miejsca zbrodni do scenografii rodem z teatru marionetek oraz zabójcy, który sieje postrach na ulicach Paryża w masce kaczki. Bohater zmierzy się również ze sprawą tajemniczych świateł na niebie i okaleczonych ciał znalezionych w kręgach zbożu, które sugerują śledztwo o niecodziennym, paranormalnym charakterze. Jedno jest pewne – finałowe przygody Raphaëla Balthazara to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów francuskiego detektywa. Nie możecie tego przegapić!

Sprawdź ofertę kanału 13 Ulica w PROGRAMIE TV

Oglądaj finałowy, 5 sezon Balthazara w każdą środę o 22:00 na kanale 13 Ulica!

Źródło:  13 Ulica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *