6. kolejka Eliminacji do MŚ 2018 i mecz Polska-Rumunia w IPLI

9 czerwca br. rozpocznie się 6. już kolejka Eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej. W najbliższą sobotę, 10 czerwca odbędzie się mecz, na który czeka cała Polska – nasza reprezentacja spotka się z reprezentacją Rumunii. Wszystkie mecze dostępne będą legalnie i na żywo w telewizji internetowej IPLA, dzięki czemu widzowie będą mogli przeżyć niezapomniane sportowe emocje zarówno w domu, jak i poza nim.

Drużyna Adama Nawałki w 6. kolejkę wchodzi z 13 punktami, utrzymując pozycję lidera Grupy E. Drugie i trzecie miejsce w tabeli zajmują drużyny z takim samym wynikiem – po 7 punktów mają na swoim koncie reprezentacje Czarnogóry i Danii. Nasz sobotni przeciwnik natomiast, reprezentacja Rumunii pod wodzą Christopha Dauma, zdobył do tej pory 6 punktów, co przyczyniło się do zajęcia 4. pozycji w tabeli wyników. Jakie zmiany przyniesie rozpoczynająca się w najbliższy piątek 6. kolejka? Czy uda nam się utrzymać pozycję lidera? Jedno jest pewne – nadchodzący weekend zapewni sporą dawkę sportowej adrenaliny i rywalizacji. 10 czerwca o godzinie 18:30 w IPLI ruszy studio przedmeczowe, a o godzinie 20:35 rozpocznie się mecz.

Spotkania rozgrywane podczas Eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 dostępne są w specjalnie przygotowanych przez IPLĘ pakietach, a fani piłki nożnej znajdą w nich nawet te mecze, które nie będą dostępne na żywo w telewizji:
– IPLA EUROPEAN QUALIFIERS KOLEJKA 6 – obejmujący wszystkie mecze danej kolejki (obecnie 6.), w cenie 14,90 zł;
– IPLA EUROPEAN QUALIFIERS SEZON – obejmujący wszystkie mecze Eliminacji (zarówno mecze grupowe, jak i barażowe), w cenie 49,90 zł;
– IPLA SPORT – oprócz zmagań piłkarzy oferuje również popularne kanały, jak: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Extreme Sports Channel, Golf Channel Polska, oraz inne ekscytujące rozgrywki sportowe – mecze Ligi Światowej, Nice I ligi, Polskiej Ligi Koszykówki, a także tenisowe turnieje ATP, w cenie 19,90 zł.

Mecz Polska – Rumunia abonenci Cyfrowego Polsatu i klienci sieci Plus obejrzą bez dodatkowych opłat.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *