Trzeci sezon serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” w Czwórce

Drugi sezon serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” śledziło średnio 1,57 mln widzów przy udziałach w rynku sięgających 10,5% i 10% w grupie komercyjnej. Zapewniło to Czwórce w trakcie jego emisji pozycję trzeciej stacji w Polsce, a w grupie 16-49 – miejsce czwarte.

Sprawdź godziny emisji serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” w PROGRAMIE TV

Bardzo wysoką lokatę w paśmie „Sprawiedliwych…” uzyskała Czwórka na multipleksie: w grupie 16-49, z udziałami na poziomie 13,8% była drugą najchętniej oglądaną telewizją, a w grupie 4+, gdzie uzyskała 12,2% – znalazła się na miejscu trzecim.

W porównaniu z pierwszym sezonem, emitowanym jesienią, serial zwiększył widownię aż o pół miliona osób, a jego udziały w rynku wzrosły prawie dwukrotnie. Jeszcze bardziej spektakularny przyrost TV4 odnotowała w stosunku do ubiegłej wiosny. Rok do roku widownia godzinnego pasma poniedziałek-czwartek o godzinie 20:00 powiększyła się o ponad milion osób, a udziały w rynku wzrosły trzykrotnie wśród wszystkich widzów oraz dwuipółkrotnie w grupie komercyjnej.

Tej wiosny serial odnotował cały szereg kolejnych rekordów. Najlepiej oglądany odcinek drugiego sezonu zgromadził 1,86 mln widzów przy udziałach w rynku na poziomie 11,7% (SHR All 4+) i 11% w grupie 16-49. Wśród widzów odbierających telewizję naziemnie rekordowy odcinek uzyskał prawie 16% udziałów (SHR DTT 4+) i 21% w grupie komercyjnej (SHR DTT 16-49).

Serial „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, produkowany dla Czwórki przez ATM Grupę, opowiada o policjantach z wydziału dochodzeniowo-śledczego i rozwiązywanych przez nich zagadkach. W drugim sezonie do głównej obsady serialu – Marka Włodarczyka, Kamili Ścibiorek, Weroniki Lewoń, Michała Mrozka, Dariusza Karpińskiego i Tomasza Radawca – dołączyli Jadwiga Gryn i Bartosz Picher.

Zdjęcia do trzeciego już sezonu przebojowej produkcji rozpoczną się w drugiej połowie czerwca. Nowe odcinki serialu Czwórka wyemituje jesienią.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *