6. sezon „Ostrego cięcia” w TTV

W środę, 2 marca 2016 roku, premierowy odcinek szóstego sezonu „Ostrego cięcia” – pierwszego fryzjerskiego reality-show znanego z TTV. Duet Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt ruszają w Polskę z misją, by postawić na nogi kolejne podupadające salony fryzjerskie.

Do programu zgłaszają się salony fryzjerskie, które mają kłopoty z utrzymaniem biznesu. Ich właściciele wiedzą, jakiego rodzaju konfrontacja ich czeka. Wierzbicki & Schmidt są znani z bezkompromisowych rozwiązań.

W nowym sezonie prowadzący odwiedzą dwanaście salonów z całej Polski i zmierzą się z sytuacjami m.in. nierzetelnych, pyskatych pracowników okradających swoich szefów, skłóconych od pokoleń rodzin wspólnie prowadzących biznes. Sukces od porażki często dzieli przypadek. Jeśli chodzi o Wierzbickiego i Schmidta nie ma mowy o… przypadku. Dzięki ich pomocy i świeżemu spojrzeniu niektóre salony fryzjerskie zyskają drugie życie. I tylko od nich samych będzie zależało, czy będą potrafiły skorzystać z tej szansy.

Wśród gwiazd weryfikujących fryzjerki zobaczymy między innymi Maję Sablewską, Paulinę Młynarską, Agnieszkę Kaczorowską, Karolinę Gilon, Annę Kalczyńską, Dominikę Tajner, Małgorzatę Pieńkowską, Annę Powierzę, Michała Witkowskiego, Sylwię Bombę i Ewę Mrozowską-Kozłowską.

Ten sezon utwierdza mnie w tym, jak bardzo jesteśmy potrzebni w branży fryzjerskiej i jak ważną mamy rolę do spełnienia tak wobec klientów jak i „kolegów po fachu”. To z czym się spotykamy w wielu salonach, gwarantuje nam jeszcze dużo pracy – mówi Tomasz Schmidt o nowym sezonie „Ostrego cięcia”.

Będzie to bardzo emocjonujący sezon, który pokazuje, że ludzie przychodzą do nas po pomoc, by im pokazać w jaki sposób można uratować ich biznes. I nie tylko chodzi o sztukę fryzjerską. Tu chodzi o sztukę patrzenia na drugiego człowieka i jego piękno. Znajdujemy się często w różnych trudnych, życiowych sytuacjach, które rzutują na nasz biznes, wygląd, samopoczucie… To sprawia, że potrzebujemy wsparcia pod każdym względem. A my jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy oddają się całym sercem pracy z tymi, którzy zwracają się do nas o tę pomoc – podsumowuje nowy sezon Andrzej Wierzbicki

„Ostre cięcie”

Premiera: środa, 2 marca, godzina 22:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *