Mariusz Smolarek redaktorem naczelnym Antyradia

Mariusz Smolarek, dotychczasowy szef anteny Antyradia, objął stanowiska redaktora naczelnego i dyrektora programowego stacji.

Obecnie będzie w pełni odpowiadać za program Antyradia, raportując bezpośrednio do Jarosława Paszkowskiego, redaktora naczelnego Radia ZET i szefa stacji radiowych Grupy Eurozet. Od 29 lutego 2016 roku jest jednocześnie współprowadzącym nowy program poranny rozgłośni „Dobry, zły i brzydki”, który można usłyszeć od poniedziałku do piątku między godziną 7:00 a 10:00.

Mariusz to doskonały fachowiec, który zna Antyradio jak mało kto. Ma moje pełne zaufanie, czego wyrazem jest obecny awans i przekazanie szerokiej autonomii w podejmowaniu decyzji programowych. Jestem pewien, że ze swoich nowych obowiązków wywiąże się doskonale, sprawdzając się zarówno w roli menadżera jak i porannej gwiazdy – powiedział Jarosław Paszkowski.

Mariusz Smolarek całe życie zawodowe był związany z radiem. Zaczynał w 1995 roku w Radiu Live w Częstochowie. W kolejnych latach pracował w RMF FM i Radiu Złote Przeboje. W 2005 roku dołączył do katowickiej redakcji Antyradia. Prowadził własne programy „Saysmologia” oraz „Łowcy”. W 2008 roku został szefem katowickiego oddziału stacji, a w 2013 roku przeniósł się do Warszawy, obejmując stanowisko szefa anteny Antyradia.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *