Koncerty z Przystanku Woodstock w Kino Polska Muzyka

Dzięki współpracy Kino Polska Muzyka z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, widzowie stacji będą mieli okazję zobaczyć cykl koncertów zarejestrowanych na Przystanku Woodstock. Koncerty będą emitowane o stałej porze – w każdy pierwszy czwartek miesiąca, o godzinie 22:00.

Kasia Kowalska, Hey, Dżem, Enej, Bednarek, Projekt Republika to tylko wybrani artyści z całej plejady gwiazd polskiej sceny, których występy zobaczymy w tym roku w cyklu koncertów z Przystanku Woodstock w Kino Polska Muzyka.

Będą to przede wszystkim koncerty zarejestrowane w różnych latach na Dużej Scenie festiwalu, ale wśród prezentowanych występów znajdą się także zupełnie wyjątkowe, kameralne projekty muzyczne prezentowane w ramach tzw. Nocnej Sceny Akademii Sztuk Przepięknych.

Woodstockowe koncerty w Kino Polska Muzyka będzie można oglądać w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 22:00. Będą to 45-minutowe wersje nagrań, wydanych przez należącą do WOŚP firmę Złoty Melon w formie cyklu koncertowych płyt DVD. Powtórki stacja pokaże w niedziele.

Najbliższym pokazem będzie nocny koncert Kasi Kowalskiej zarejestrowany w 2014 roku na woodstockowej Akademii Sztuk Przepięknych. Zostanie on wyemitowany na kanale Kino Polska Muzyka w czwartek (3 marca) o godzinie 22:00. Powtórkę tego koncertu będzie można obejrzeć w niedzielę (6 marca) o godzinie 18:00.

Kasia podzieliła się swoimi utworami z Woodstockowiczami w niezwykle kameralnym, fantastycznie skonstruowanym i przepięknie brzmiącym projekcie – mówi Jurek Owsiak, twórca festiwalu Przystanek Woodstock. – Jej koncert przypomni Wam gorącą woodstockową noc pełną ludzi, wsłuchiwania się w przepiękne piosenki i rozkoszowania się myślą o obecności na niezwykłym festiwalu.

W kolejnych miesiącach zaprezentowane zostaną następujące koncerty:

Kwiecień – Hey (2004)
Maj – Budka Suflera (2014)
Czerwiec – Kamil Bednarek (2014)
Lipiec – Dżem (2003)
Sierpień – Enej (2011)
Wrzesień – Elektryczne Gitary (2012)
Październik – koncert niespodzianka
Listopad – Kobranocka (2007)
Grudzień – Projekt Republika (2011)

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *