Serial „Ash kontra martwe zło” w Cinemax

W sobotę, 5 marca 2016 roku, w Cinemax rusza „Ash kontra martwe zło” – serial grozy, będący kontynuacją filmów „Martwe Zło” i „Armia ciemności”. Główny bohater, Ash Williams powraca po trzydziestu latach, aby ponownie zmierzyć się z siłami ciemności. Premiery kolejnych odcinków serialu będą emitowane w każdą sobotę o godzinie 20:00. Użytkownicy HBO GO mogą oglądać cały pierwszy sezon serialu już od 1 marca.

Ash Williams (Bruce Campbell) od trzydziestu lat prowadzi spokojne, kawalerskie życie. Do czasu… Wystarcza moment nieuwagi, a słowa wyczytane z Necronomiconu przypominają Ashowi o makabrycznych wydarzeniach z przeszłości, które miały miejsce przed laty w opuszczonym domku w lesie. Siły zła ponownie wychodzą z ciemności. Tylko Ash może przeciwstawić się śmiercionośnym demonom i uratować rodzaj ludzki przed zagładą.

„Ash kontra martwe zło” to serial grozy, który jest kontynuacją popularnych w latach 80. i 90. filmów „Martwe zło” oraz „Armia ciemności”. Odpowiedzialny za ich sukces, reżyser Sam Raimi jest również twórcą serialu.

Produkcja Starz wciąga fabułą i humorem, nie brakuje w niej też solidnej porcji makabry. W główne role wcielają się Bruce Campbell („Martwe zło”), Ray Santiago („Chłopaki do wzięcia”), Jill Marie Jones („Blondynka w koszarach”) oraz Lucy Lawless (serial „Spartakus: Krew i piach”). Pierwszy sezon serialu składa się z dziesięciu trzydziestominutowych odcinków.

Pełny sezon serialu „Ash kontra martwe zło” można oglądać już od wtorku, 1 marca w HBO GO. Premiery odcinków na antenie Cinemax będą odbywały się w każdą sobotę o godzinie 20:00. Co tydzień będą emitowane dwa nowe odcinki serialu.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *