6. sezon „Przyjaciółek” jesienią w Polsacie

Piąty sezon serialu Polsatu, który był emitowany w czwartki, od 5 marca, o godzinie 21:00, osiągnął dobre wyniki oglądalności. Zakończony wczoraj, wiosenny sezon obejrzało średnio 2,2 mln osób. 1 mln 600 tys. widzów serialu „Przyjaciółki”, czyli ponad 70% całej widowni, to kobiety. W trakcie nadawania serialu Polsat był stacją numer jeden wśród kobiet z grupy komercyjnej (osoby w wieku 16-49 lat). Warto dodać, że piąta seria serialu zanotowała wyższe wyniki niż trzecia seria nadawana w tym samym paśmie rok temu – więcej o 180 tys. widzów.

Czy będzie kolejny sezon?

Każdy odcinek piątego sezonu był skondensowaną pigułką rozrywkową pełną emocji, a finałowy odcinek doprowadził do wielkiego napięcia dramatycznego. Widzowie obawiają się o życie jednej z przyjaciółek! Czy Patrycji (Joanna Liszowska) uda się utrzymać ciążę i wytrzymać obciążenia związane z ciężką chorobą? Zadają też pytania, co dalej z Ingą (Małgorzata Socha) i Szymonem (Filip Bobek)? Czy jeszcze będą razem? Czy Anka (Magdalena Stużyńska) wróci do Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Czy dojdzie do ślubu Zuzy (Anita Sokołowska) i Jerzego (Mariusz Bonaszewski)? Fani z niecierpliwością czekają na kolejne losy swoich ulubionych „Przyjaciółek”. A dobra wiadomość już jest! Jesienią będą nowe odcinki serialu! Aktorki również nie mogą się doczekać powrotu na plan zdjęciowy.

Nie mogę doczekać się lata, bo część wakacji spędzę na planie z moimi „Przyjaciółkami”! Mam nadzieję, że każdej z bohaterek przydarzy się coś nowego, budującego naszą przyjaźń i rozwijającego każdą z nas z osobna – zdradza Magdalena Stużyńska.

Podczas trzech lat wspólnej pracy w serialu, główne bohaterki „Przyjaciółek” połączyła prawdziwa i głęboka relacja.

Z reguły na bieżąco obgadujemy, co się dzieje w domu, u naszych dzieci, jakie zrobiły postępy, co ostatnio widziałyśmy w kinie, w teatrze – opowiedziała Małgorzata Socha, w wywiadzie dla SHOW. Przyznała też, że na planie najczęściej plotkują o tym, o czym rozmawiają przyjaciółki i czasem, po dwunastu godzinach wspólnej pracy, dzwonią do siebie z domu, aby na gorąco obgadać to, co wydarzyło się pracy.

W piątej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpiła plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Filip Bobek, Krzysztof Wach, Modest Ruciński, Mikołaj Krawczyk i Ewa Kasprzyk. Do obsady dołączyli: Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Mariusz Bonaszewski. Kto zagra w kolejnym sezonie? Przekonamy się jesienią na antenie Polsatu.

Produkcja pojawiła się w ramówce stacji jesienią 2012 roku. Po dwóch sezonach, jesienią 2013 roku, serial miał półroczną przerwę, bowiem trzy główne aktorki serialu były w ciąży. „Przyjaciółki” wróciły na antenę Polsatu wiosną 2014 roku.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *