6,8 mln widzów meczu Irlandia – Polska

12,3 mln widzów oglądało choć przez chwilę zmagania reprezentacji Polski w wyjazdowym meczu z Irlandią w Dublinie w ramach eliminacji do Euro 2016. Mecz pokazywała główna antena Polsatu i kanał Polsat Sport. Średnia oglądalność spotkania na obu antenach to ponad 6,8 mln widzów.

Na antenie Polsatu mecz śledziło średnio 5 mln 763 tys. widzów, a 1 mln 65 tys. widzów oglądało transmisję w Polsacie Sport. Łącznie na obu antenach mecz oglądało 42,87% widzów w grupie 16-49 (36,94% SHR w Polsacie i 5,93% SHR w Polsacie Sport), oraz 39,4% w grupie 4+. Ponad milion więcej widzów zgromadziła emocjonująca druga połowa meczu. Niestety w doliczonym czasie gry Polacy stracili bramkę i spotkanie skończyło się wynikiem 1:1.

Mecz komentowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a w studio gośćmi Romana Kołtonia byli Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Michał Listkiewicz i Adam Matysek.

Kolejne spotkanie eliminacyjne reprezentacja Polski rozegra 13 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Rywalem biało-czerwonych będzie Gruzja.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *